odkurzacz parowy veronaParownica i odkurzacz w jednym

To stworzone z myślą o obiektach gastronomicznych i hotelowych urządzenie, łączy w sobie funkcje myjki parowej oraz odkurzacza. Dla pełnego komfortu osoby sprzątającej odkurzacz parowy Verona pozwala także na korzystanie z funkcji natrysku gorącej wody. Pozwala to na kompleksowe wysprzątanie i bardzo dokładne oczyszczenie różnych pomieszczeń przy użyciu zaledwie jednej maszyny. 

Sprzątanie i dezynfekcja

Odkurzacz parowy Verona pozwala na czyszczenie wyłącznie przy użyciu gorącej pary, jak i z dodatkiem detergentów. Strumień gorącej pary doskonale dezynfekuje, więc tego typu odkurzacze szczególnie polecamy do sprzątania przestrzeni, w których ważne jest zachowanie doskonałej higieny, takich jak siłownie, gabinety kosmetyczne czy sauny i łaźnie. Parownica i odkurzacz mogą pracować jednocześnie, znacznie przyspieszając sprzątanie. Wykorzystanie parownicy Verona usprawnia również sprzątanie łazienek i toalet, co ma niebagatelne znaczenie podczas sprzątania hoteli.

Wielofunkcyjny generator pary

Generator pary zaopatrzony jest w duży zestaw końcówek o bardzo różnych zastosowaniach – na przykład do czyszczenia okien, usuwania zabrudzeń z fug i bardzo wąskich szczelin. Z tego względu urządzenie dobrze sprawdza się podczas gruntownego sprzątania kuchni. Dzięki wbudowanemu systemowi Self – Clean parownica szybko i trwale usuwa kamień z grzałek.