Zaopatrywanie sanitariatów w środki higieniczne (papier toaletowy, ręczniki papierowe, mydło)

Utrzymanie prawidłowej higieny w szpitalach i zakładach opieki zdrowotnej gwarantuje zarówno regularne czyszczenie i dezynfekcja, jak i zaopatrzenie w środki higieniczne wszystkich miejsc, w których jest to niezbędne. Tylko wówczas możliwe jest zachowanie przez pacjentów i personel odpowiedniej higieny, chroniącej przed zagrożeniami epidemiologicznymi. Regularne zaopatrywanie sanitariatów w środki higieniczne i środki czystości  to serwis jaki oferujemy szpitalom i pozostałym placówkom służby zdrowia.

Uzupełnianie środków czystości

Do podstawowych środków czystości w łazienkach i sanitariatach należą mydło, ręczniki papierowe oraz papier toaletowy. Ten asortyment może być niekiedy poszerzony o specjalne płyny do dezynfekcji rąk. Podczas kompleksowego sprzątania, personel mobilnej myjni parowej zajmuje się uzupełnianiem sanitariatów w brakujące artykuły, tak, aby po zakończonym czyszczeniu pomieszczenia mogły być od razu oddane do użytku pacjentów.

Najwyższa dbałość o procedury

Szanujemy obowiązujące w zakładach opieki zdrowotnej procedury i starannie przestrzegamy wszystkich zaleceń wprowadzonych w trosce o higienę i komfort pacjentów. Korzystamy z wydajnych, profesjonalnych preparatów czyszczących i ekologicznych metod czyszczenia parą. elementu systemu nadzoru nad utrzymaniem czystości – nie spełniał wymogów prawa.

Zaopatrywanie sanitariatów w środki higieniczne

Zaopatrywanie sanitariatów w środki higieniczne

Zaopatrywanie sanitariatów w środki higieniczne ceny

Ceny na kompleksowe zaopatrywanie sanitariatów w środki higieniczne i środki czystości kształtują się w zależności od częstotliwości usługi oraz wielkości zaopatrywanej powierzchni. Zapytaj nas o ceny na usługę zaopatrywania sanitariatów w placówkach służby zdrowia w środki higieniczne kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Typ usługi
Zaopatrywanie sanitariatów w środki higieniczne
Dostawca
Czyszczenie parą dla służby zdrowia,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj z niezawodnego serwisu na zaopatrywanie sanitariatów szpitalnych w środki higieniczne i środki czystości. Zapytaj nas o ceny na kompleksowe zaopatrzenie sanitariatów w placówkach służby zdrowia w środki czystości.