Obiekty gastronomiczne muszą sprostać szeregowi restrykcyjnych norm sanitarnych. Czyszczenie parowe to dla kuchni, restauracji, barów i stołówek bardzo wydajny sposób na zachowanie higieny. Powierz sprzątanie lokalu gastronomicznego wyspecjalizowanej ekipie naszej firmy. Posprzątamy, usuniemy uporczywy brud i zapachy i dokładnie zdezynfekujemy pomieszczenia.

Bez tłuszczu, smug i kamienia

Kuchnia, chłodnia i sala restauracyjna to miejsca, w których widok zabrudzeń razi szczególnie. Niestety, to właśnie na terenie obiektów gastronomicznych najłatwiej o powstanie trudnych do usunięcia zanieczyszczeń, takich jak zapieczony tłuszcz, smugi i nieestetyczne plamy. Myjka parowa upora się z nimi szybko, bez konieczności stosowania szkodliwej chemii, która nie jest wskazana w pobliżu urządzeń mających styczność z żywnością.

Pest controler works in the kitchen

Usuwanie uciążliwych zapachów z restauracji

Jedną z przewag czyszczenia parowego nad tradycyjnymi metodami sprzątania, jest fakt, że używana w tym procesie gorąca para ma właściwości dezynfekujące. Pod wpływem jej strumienia giną bakterie i mikroorganizmy. Dodatkowym atutem tego urządzenia jest fakt, że całkowicie eliminuje ono nieprzyjemne zapachy z czyszczonych powierzchni, takich jak dywany i tapicerki. Trudne do usunięcia wonie mogą stanowić dyskomfort dla gości lokali gastronomicznych. Zastosowanie czyszczenia parowego jest gwarancją całkowitego ich wyeliminowania, bez konieczności zakupu dodatkowych środków maskujących zapachy czy odświeżaczy powietrza.

Podsumowanie
Usługi sprzątania dla gastronomii
Typ usługi
Usługi sprzątania dla gastronomii
Dostawca
Myjnia parowa dla gastronomii,
Obszar działania
Polska
Opis
Czyszczenie parowe dla kuchni, restauracji, barów i stołówek. Sprzątanie lokalu gastronomicznego. Usuwanie uciążliwych zapachów, dokładne dezynfekowanie pomieszczeń. Myjka parowa upora się z nimi szybko, bez konieczności stosowania szkodliwej chemii, która nie jest wskazana w pobliżu urządzeń mających styczność z żywnością.