Pielęgnacja posadzek przemysłowych

Posadzki w obiektach przemysłowych, fabrykach, halach produkcyjnych czy zakładach przetwórstwa, powinny odpowiadać normom technicznym i sanitarnym. Źle utrzymana podłoga może być zagrożeniem dla zdrowia pracowników i stanowić przyczynę wypadków w czasie pracy. Przemysłowa myjnia parowa pozwala utrzymać posadzki w dobrym stanie i zadbać o ich odpowiednią pielęgnację, bez użycia detergentów. Świadczona przez nas usługa to najdogodniejsza dla klienta pielęgnacja posadzek przemysłowych w obiektach produkcyjnych i magazynowych.

Mycie i nabłyszczanie podłóg przemysłowych

Czyszczenie parowe jest sposobem, aby kompleksowo utrzymać czystość zarówno w pomieszczeniach biurowych, jak i obiektach przemysłowych oraz wielkopowierzchniowych, takich jak supermarkety. Stosowane przez nas myjki przemysłowe pozwalają na szybkie sprzątnięcie pomieszczeń i jednoczesne zdezynfekowanie podłogi. Gorąca para nie tylko usuwa zabrudzenia, ale też pozostawia powierzchnię gładką i lśniącą, dzięki czemu stosowanie dodatkowych środków nabłyszczających i polerujących staje się zbędne. Dzięki temu można uniknąć przestoju związanego z koniecznością wysuszenia posadzki i doprowadzenia jej do stanu używalności.

Pielęgnacja posadzek przemysłowych myjnią parową

Pielęgnacja posadzek przemysłowych

Czy myjka parowa doczyści moją podłogę?

Nowoczesne myjki parowe mogą być stosowane do prac na wszystkich typach nawierzchni. Ta metoda sprawdzi się zarówno na gresie i kaflach, podłodze betonowej jak i powierzchni wyłożonej PCV.

Pielęgnacja posadzek przemysłowych ceny

Ceny na pielęgnację posadzek przemysłowych kształtują się w zależności od wielkości ich powierzchni oraz stopnia ich zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na pielęgnację posadzek przemysłowych kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

 

Podsumowanie
Pielęgnacja posadzek przemysłowych
Typ usługi
Pielęgnacja posadzek przemysłowych
Dostawca
Czyszczenie parą dla przemysłu,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na pielęgnację posadzek przemysłowych myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na pielęgnację posadzek przemysłowych obiektów przemysłowych i magazynowych.