Mycie elewacji wewnętrznej

Poszarzałe ściany, przybrudzona farba czy otarcia i przebarwienia na elewacji to jeszcze nie powód, aby zarządzać remont. Myjka parowa usunie zabrudzenia, a nawet ślady wandalizmu. Jest idealną metodą na mycie elewacji wewnętrznej wszelkich obiektów i budynków.

 

Parowe czyszczenie ścian wewnętrznych

Tynki w zakładzie przemysłowym wymagają regularnego odświeżania, ponieważ brudzą się szybciej niż w obiektach mieszkalnych. Zanieczyszczenia wnikają w ściany wraz z wodą i osadami produkcyjnymi, niekiedy prowadząc do rozwijania się pleśni, glonów czy roztoczy. Wyspecjalizowana myjnia parowa podczas jednego zabiegu usuwa zarówno drobnoustroje, jak i zabrudzenia. W przeciwieństwie do metod ciśnieniowych, mycie parowe może być stosowane na każdej powierzchni, bez obaw o jej uszkodzenie.

 

Usuwanie napisów

Działanie wilgotnej pary wykorzystywanej podczas czyszczenia parowego jest na tyle intensywne, że można usuwać ze ścian również napisy, ślady długopisu, taśmy klejącej czy gumy do żucia. W ramach kompleksowej usługi mycia i czyszczenia elewacji wewnętrznej można również zamówić impregnowanie, które zabezpieczy ściany przed ponownym, szybkim zabrudzeniem.

Mycie elewacji wewnętrznej myjnią parową

Mycie elewacji myjnią parową

Mycie elewacji wewnętrznej ceny

Ceny na mycie elewacji wewnętrznej kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na mycie elewacji wewnętrznej kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Mycie elewacji wewnętrznej
Typ usługi
Mycie elewacji wewnętrznej
Dostawca
Czyszczenie parą dla przemysłu,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na mycie elewacji wewnętrznej myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na mycie elewacji wewnętrznej obiektów przemysłowych, magazynowych oraz wszelkiego innego przeznaczenia.