Mycie okien restauracji

Restauracja to nie prywatne mieszkanie – nie możesz myć okien tylko na święta. Lśniące witryny, przez które zaprasza kuszące wnętrze to wizytówka kawiarni, restauracji czy pubu. Niestety, z racji swoich rozmiarów zazwyczaj są również utrapieniem. Dzięki usługom myjni parowej, możesz skupić się na gotowaniu dla swoich gości a mycie okien restauracji zostawić profesjonalistom.

Parowe czyszczenie szyb i witryn

To prosta i sprawdzona metoda na usuwanie zabrudzeń z szyb i powierzchni szklanych – myjka wypuszcza na powierzchnię okna lub witryny strumień gorącej pary, która rozpuszcza wszystkie osiadłe na tafli zanieczyszczenia – brud, smugi, kurz czy osad ze spalin. Tak oczyszczoną powierzchnię wystarczy delikatnie nabłyszczyć, przecierając mikrofibrą lub suchym ręcznikiem. Myjnia parowa pomoże Ci umyć szyby na zewnątrz i wewnątrz lokalu, a także doczyścić inne elementy ze szkła, takie jak witryny czy lustra.

Mycie okien restauracji

Mycie okien restauracji myjnią parową

Myjka do zadań specjalnych

Mycie okien po remoncie? Sprzątanie pozostałości po hucznej imprezie? Zmywanie z szyby śladów markera i innych dekoracji? Jeśli nie masz czasu na żmudne szorowanie, zamów czyszczenie parowe. Gwarantujemy olśniewające efekty i ręczymy za to, że szyby pozostaną w dobrym stanie, bez żadnych zarysowań, które pojawiają się podczas manualnego czyszczenia.

Mycie okien restauracji ceny

Ceny na mycie okien restauracji kształtują się w zależności od ilości okien oraz stopnia ich zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na mycie parowe okien restauracji kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Mycie okien restauracji
Typ usługi
Mycie okien restauracji
Dostawca
Czyszczenie parą dla gastronomii,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Mycie okien restauracji myjnią parową. Jak szybko i dokładnie usunąć kurz i zabrudzenia z okien restauracji? Niezawodna metoda, która pozostawi okna i witryny czyste i lśniące to parowe mycie okien restauracji.