Czyszczenie mebli biurowych

Tam, gdzie niezbędny jest reprezentacyjny wygląd – w biurze, poczekalni czy innych pomieszczeniach przeznaczonych do przyjmowania klientów, parowe czyszczenie mebli biurowych to najskuteczniejszy sposób na usunięcie uporczywych zabrudzeń.

Zastosowanie myjki parowej do czyszczenia mebli biurowych

Meble biurowe potrzebują nie tylko dokładnego czyszczenia, ale i dezynfekcji. Na powierzchniach, które w ciągu dnia mają wielokrotnie styczność z kilkoma czy kilkunastoma osobami, osadza się brud i zarazki, szczególnie dokuczliwe w sezonie jesienno – zimowym. Czyszczenie parowe mebli biurowych to sposób na usunięcie uporczywych zabrudzeń czy zanieczyszczeń, które wniknęły głęboko w strukturę mebla. Wysoka temperatura pary usuwa zebrane na powierzchni bakterie i drobnoustroje.

czyszczenie mebli biurowych

Czyszczenie mebli biurowych

Jakie meble można czyścić parą?

Doświadczony serwis potrafi dobrać temperaturę i natężenie pary do wszystkich czyszczonych powierzchni. Metoda może być z powodzeniem wykorzystana do czyszczenia mebli drewnianych jak i z tworzyw drewnopodobnych: sklejki, płyty pilśniowej. Niekiedy konieczne jest wykorzystanie dodatkowych detergentów lub środków czyszczących pozwalających na pozbycie się trudnych plam. Dzięki tej metodzie biurka, szafy czy regały, odzyskują utracony blask, a wydatki na wystrój biurowego wnętrza są znacznie niższe.

Czyszczenie mebli biurowych ceny

Ceny na czyszczenie mebli biurowych kształtują się w zależności od wielkości wykładziny oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na czyszczenie parowe mebli biurowych kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Czyszczenie mebli biurowych
Typ usługi
Czyszczenie mebli biurowych
Dostawca
Czyszczenie parą dla biur,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Czyszczenie mebli biurowych. Czyszczenie parowe mebli biurowych to sposób na usunięcie uporczywych zabrudzeń czy zanieczyszczeń, które wniknęły głęboko w strukturę mebla.