Usuwanie ozonem zapachu oleju oraz dymu papierosowego

Jak pozbyć się zapachu papierosów z mieszkania?

Zapach dymu papierosowego szybko przenika zarówno tkaniny, elementy tapicerki jak i tynki w mieszkaniu. Dla osób o wrażliwym węchu przebywanie w takim pomieszczeniu to prawdziwe katusze! Czy konieczne jest gruntowne remontowanie pomieszczenia przesiąkniętego papierosowym dymem? Niekoniecznie. Zazwyczaj dla usunięcia zapachu wystarczy ozonowanie – usuwanie ozonem zapachu oleju oraz dymu papierosowego czyli przeprowadzany przez specjalny serwis zabieg, polegający na dezynfekcji powierzchni ozonem. Rezultatem takiej dezynfekcji jest pozbycie się z pomieszczenia zarówno drobnoustrojów, jak i nieprzyjemnych zapachów, które utleniają się wraz z rozpylonym ozonem. Całość trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut i nie pozostawia żadnych skutków ubocznych.

 

A co z zapachem oleju? Czy ozonowanie pomoże?

Ozonowanie usuwa wszystkie drażniące zapachy – również zapach oleju, który utrzymuje się w kuchniach czy zakładach gastronomicznych. Wraz z ozonem ulatniają się zarówno przyjemne i nieprzyjemne aromaty. Woń, która pozostaje w pomieszczeniu określana jest przez wiele osób jako “zapach powietrza po deszczu”. Zabieg jest w pełni bezpieczny, więc można bez obaw stosować go w budynkach mieszkalnych.

Usuwanie ozonem zapachu oleju oraz dymu papierosowego

Usuwanie ozonem zapachu oleju oraz dymu papierosowego

Usuwanie ozonem zapachu oleju oraz dymu papierosowego ceny

Ceny na usługę usuwania ozonem zapachu oleju oraz dymu papierosowego kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia jej zanieczyszczenia. Zapytaj nas o ceny na usuwanie ozonem zapachu oleju oraz dymu papierosowego kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Usuwanie ozonem zapachu oleju oraz dymu papierosowego
Typ usługi
Usuwanie ozonem zapachu oleju oraz dymu papierosowego
Dostawca
Czyszczenie parą dla klienta indywidualnego,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na usuwanie ozonem zapachu oleju oraz dymu papierosowego. Zapytaj nas o ceny na usuwanie ozonem zapachu oleju oraz dymu papierosowego w twoim mieszkaniu, biurze czy firmie.