odkurzacz piorący pianą foam

Odkurzacz piorący pianą na gorąco

Podwójna siła detergentów i gorącej pary

Odkurzacz pianowy do prania tapicerki HOT Foam to urządzenie, które doskonale czyści tapicerkę samochodową, pokrycia mebli, obicia i wykładziny przy pomocy gorącej piany. Połączenie siły środków chemicznych oraz temperatury sprawia, że urządzenie jest w stanie usunąć najbardziej uporczywe zabrudzenia i stare plamy. Dzieje się tak za sprawą technologii zastosowanej w odkurzaczu piorącym. W porównaniu do urządzeń ekstrakcyjnych, odkurzacz wytwarza gęstą piane, która nie przenika wgłąb tapicerki, ale pozostaje na jej powierzchni w miejscu, w którym widoczne są plamy. Piana rozprowadzana jest na czyszczonej powierzchni za pomocą specjalnej szczotki. Stopień wilgotności piany może być regulowany, w zależności od stanu zabrudzenia. Dzięki tej technologii możemy wyprać tapicerkę na sucho nawet w 20 minut!


Tapicerka sucha w 20 minut

Czyszczenie tapicerki samochodowej za pomocą tego odkurzacza piorącego wyróżnia się bardzo krótkim czasem schnięcia. Kierowca może używać samochodu już po około 20 minutach od prania, bez obaw, że fotel będzie mokry. Z tego samego powodu jest to doskonałe urządzenie piorące do biura lub hotelu – czyszczenie siedzeń, krzeseł i obić mebli nie zakłóci normalnej pracy firmy.

Precyzyjne usuwanie zanieczyszczeń

Odkurzacze piorące, z których korzystamy wyposażone są w kilka różnych rodzajów szczotek, umożliwiających dokładne oczyszczenie powierzchni o różnej strukturze i fakturze. Dzięki specjalnym końcówkom możliwe jest także sprzątanie wąskich szczelin, zagłębień tapicerki i narożników. Dzięki tej technologii szybko i bezinwazyjnie wyczyścimy Twoją kanapę lub fotel.