Czyszczenie windy

Czyszczenie windy to dość skomplikowany zabieg, wymagający precyzji i staranności, przy jednoczesnym pośpiechu – długie blokowanie windy może sparaliżować komunikację w całym budynku. Nasz serwis sprzątający wykonuje zarówno okresowe, gruntowne czyszczenie wnętrza windy, jak i szybkie prace porządkowe. Usługa realizowana jest sprawnie i o tyle dogodnie, aby czyszczona powierzchnia mogła zostać jak najszybciej udostępniona do korzystania mieszkańcom oraz pozostałym osobom znajdującym się na terenie danego osiedla czy też budynku.

 

Kompleksowe czyszczenie i porządkowanie windy obejmuje:

  • polerowanie powierzchni aluminiowych,
  • mycie szyb i luster w windzie,
  • czyszczenie przeszklenia wind,
  • usuwanie zabrudzeń z elementów z aluminium, blachy lub stali,
  • zamiatanie windy,
  • czyszczenie klamek i poręczy.

 

Szybkość zaletą serwisu

Pracując na terenie budynków naszych klientów dbamy o to, aby czyszczenie przebiegało sprawnie i bez zakłóceń. Myjka parowa nie produkuje wiele odpadów, toteż nie ma konieczności przemieszczania się po budynku z wiaderkami z wodą. Myjka parowa usuwa nie tylko brud, ale też nieprzyjemne zapachy, więc po zakończeniu sprzątania w windzie czuć przyjemny, neutralny zapach.

Czyszczenie windy myjnią parową

Czyszczenie windy myjnią parową

Czyszczenie windy ceny

Ceny na usługę czyszczenia windy myjnią parową kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na czyszczenie windy kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Czyszczenie windy
Typ usługi
Czyszczenie windy
Dostawca
Czyszczenie parą dla osiedli mieszkaniowych,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na czyszczenie windy myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na czyszczenie windy na twoim osiedlu.