Niszczenie pleśni po powodziach

Jak przygotować do zamieszkania pomieszczenia po powodzi?

Zalanie lub tylko podtopienie to szkoda, której efekty są trudne do usunięcia. Po powodzi sprawa jest jeszcze trudniejsza, ponieważ wzburzona woda niesie ze sobą rozmaite zanieczyszczenia i osady. Kiedy uda się jej pozbyć, dom wymaga gruntownego remontu a także osuszania. Jego uzupełnieniem jest ozonowanie, które pozwoli pozbyć się pomieszczenia nieprzyjemnych zapachów, grzybów i pleśni. To ważne, bo rozwijające się w zawilgoconym tynku drobnoustroje mogą wywoływać alergie i przyczyniać się do pogorszenia stanu zdrowia – zwłaszcza u najmłodszych domowników. Serwis ozonowania umożliwia skuteczne i natychmiastowe niszczenie pleśni po powodziach.

 

Ozonowanie po powodzi – krok po kroku

Ozonowanie jest ostatnim etapem usuwania szkód po powodzi. Nim do niego przystąpimy, pomieszczenie powinno zostać gruntownie osuszone. Ozonowanie pozwala zabić zapach stęchlizny i pleśni oraz naniesionych przez wodę osadów. Zapach usuwany jest trwale, nie ma konieczności powtarzania zabiegu czy maskowania go środkami odświeżającymi. Dużo ważniejsze jest jednak to, ze ozonowanie po powodzi pozwala wyeliminować z pomieszczenia wszelkie pleśnie i chorobotwórcze drobnoustroje. W ten sam sposób można oczyścić także przewody wentylacyjne i wszelkie trudno dostępne zakamarki. usuwanie zapachu stęchlizny.

Niszczenie pleśni po powodziach

Niszczenie pleśni po powodziach

Niszczenie pleśni po powodziach ceny

Ceny na usługę niszczenia pleśni po powodziach kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na niszczenie pleśni po powodziach kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Niszczenie pleśni po powodziach
Typ usługi
Niszczenie pleśni po powodziach
Dostawca
Czyszczenie parą dla osiedli mieszkaniowych,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na niszczenie pleśni po powodziach. Zapytaj nas o ceny na ozonowanie budynków mieszkalnych i domów po powodziach.