Mycie podłóg i posadzek biurowych

Dlaczego parownica jest lepsza od mopa? Bo sprząta dokładniej, usuwa również stare zabrudzenia a przy okazji dezynfekuje czyszczoną powierzchnię, zabijając nawet 99% zgromadzonych na niej bakterii.  

Kiedy zadzwonić po myjnię parową?

Mobilna myjnia parowa gwarantuje najwyższy poziom higieny i estetyki czyszczonego wnętrza. Metoda sprawdza się z powodzeniem na powierzchniach twardych – płytkach, podłogach kamiennych, laminowanych i tych wykonanych z tworzyw sztucznych. Może być wykorzystywana również na posadzkach z paneli i drewna naturalnego, bez obaw o uszkodzenie.

Mycie podłóg i czyszczenie posadzek biurowych

Mycie podłóg i posadzek biurowych

Czyszczenie i polerowanie w jednym

W pomieszczeniach, przez które przewija się wiele osób, czyszczenie musi przebiegać sprawnie. Praca myjką parową nie zabiera wiele czasu – średnio trwa o połowę mniej niż tradycyjne sprzątanie. Po zabiegu podłoga nabiera ładnego połysku, nie trzeba jej zatem dodatkowo nabłyszczać za pomocą środków chemicznych, po użyciu których podłoga staje się śliska. W często uczęszczanych korytarzach i lobby sprzątanie myjką parową bezpieczniejsze i mniej uciążliwe. Podłoga schnie szybko i pomieszczenia nie muszą być na długo wyłączone z użytku.

Mycie podłóg i posadzek biurowych ceny

Ceny na mycie podłóg i posadzek biurowych kształtują się w zależności od wielkości wykładziny oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na mycie podłóg i posadzek w biurze kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Mycie podłóg i posadzek biurowych
Typ usługi
Mycie podłóg i posadzek biurowych
Dostawca
Czyszczenie parą dla biur,
Obszar działania
Śląśk
Opis
Mycie podłóg i posadzek biurowych. Po zabiegu czyszczenia podłoga nabiera ładnego połysku, nie trzeba jej zatem dodatkowo nabłyszczać za pomocą środków chemicznych, po użyciu których podłoga staje się śliska.