Sprzątanie i dezynfekcja sal operacyjnych

Sale operacyjne to pomieszczenia szpitalne w najwyższym stopniu zagrożone infekcją. Drobnoustroje chorobotwórcze, które mogą znajdować się na powierzchni podłogi, ścian oraz samej aparatury medycznej mogą stanowić bezpośrednie zagrożenie zdrowia i życia pacjentów. Z tego względu niezbędne jest regularne mycie i dezynfekcja sal operacyjnych w placówkach szpitalnych służby zdrowia.

 

Mycie parą – zastosowanie w szpitalu

Czyszczenie parowe to sposób mycia i dezynfekcji całych pomieszczeń szpitalnych, odpowiadający najwyższym standardom sanitarnym. Gorąca para wykorzystywana podczas pracy myjni parowej ma właściwości dezynfekujące – całkowicie usuwa z otoczenia drobnoustroje, wirusy i grzyby, pozostawiając powierzchnię sterylną. Metoda może być wykorzystywana zarówno do mycia podłóg, mebli i sprzętów, jak i do dezynfekcji aparatury.

 

Dezynfekcja sali operacyjnej bez szkody dla pacjentów

Wykorzystane środków chemicznych jest podczas pracy myjni parowej zredukowane do absolutnego minimum – głównym czynnikiem aktywnym jest bowiem temperatura pary. Niekiedy tylko do pary dodawane są dodatkowe preparaty o działaniu myjąco – dezynfekującym. Pacjenci o wrażliwym systemie immunologicznym nie są zatem narażeni na działanie środków drażniących, jak to ma miejsce podczas dezynfekcji chlorem.

Sprzątanie i dezynfekcja sal operacyjnych myjnią parową

Sprzątanie i dezynfekcja sal operacyjnych myjnią parową

Sprzątanie i dezynfekcja sal operacyjnych ceny

Ceny na sprzątanie i dezynfekcję sal operacyjnych kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia ich zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na sprzątanie i dezynfekcję sal operacyjnych w placówkach służby zdrowia kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Sprzątanie i dezynfekcja sal operacyjnych
Typ usługi
Sprzątanie i dezynfekcja sal operacyjnych
Dostawca
Czyszczenie parą dla służby zdrowia,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na sprzątanie i dezynfekcję sal operacyjnych myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na dezynfekcję sal operacyjnych myjnią parową w placówkach służby zdrowia.