Pranie wykładzin i dywanów sali restauracyjnej

20 minut – tyle wystarczy, aby dywan w sali restauracyjnej, hallu lub lobby wyglądał jak nowy. Kombinacja gorącej pary i delikatnych środków piorących sprawia, że plamy i zabrudzenia znikają w mgnieniu oka a suszenie trwa krócej niż pół godziny. Tak szybkie efekty zapewnia tylko pranie wykładzin i dywanów sali restauracyjnej myjnią parową.

Pierz tak często, jak potrzebujesz

Usługi naszej myjni parowej możesz zamawiać tak często, jak to konieczne, ponieważ sprzątanie nie zajmuje wiele czasu i nie powoduje nieprzewidzianych przerw w pracy restauracji. Parowy odkurzacz piorący czyści i dezynfekuje dywany i wykładziny, przywracając im żywe kolory. Podczas prania wykorzystywane są jedynie niewielkie ilości wody, która szybko ulatnia się z czyszczonego miejsca, pozostawiając je suchym i odświeżonym.

pranie wykładzin myjnią parową

Parowe pranie i czyszczenie dywanów sali restauracyjnej

Posprzątamy dywany i wykładziny po każdej imprezie

Wtarte w dywan i tapicerkę kawałki jedzenia, niedopałki czy błoto dla myjni parowej nie są wyzwaniem. Szeroki asortyment środków piorących pozwala usunąć plamy o różnym pochodzeniu z wykładzin dywanowych czy obić mebli. Nie musisz od razu wyrzucać poplamionych rzeczy – dzięki czyszczeniu parowemu odzyskają dobry wygląd.

Pranie wykładzin sali restauracyjnej ceny

Ceny na pranie wykładzin sali restauracyjnej kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na pranie wykładzin sali restauracyjnej kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Pranie wykładzin i dywanów sali restauracyjnej
Typ usługi
Pranie wykładzin i dywanów sali restauracyjnej
Dostawca
Czyszczenie parą dla gastronomii,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Pranie wykładzin i dywanów sali restauracyjnej. Jak wyczyścić i zdezynfekować duże powierzchnie użytkowe w gastronomii pokryte wykładziną? Najprostszym i najskuteczniejszym rozwiązaniem jest pranie wykładzin i dywanów w salach restauracyjnych myjką parową.