Ozonowanie szatni sportowych

Ozonowanie obiektów sportowych – czy warto?

Wiele osób obawia się korzystania ze wspólnych szatni na siłowniach, basenach czy w innych obiektach sportowych. Ich obawy nie są pozbawione podstaw. W obiektach, z których korzysta wiele osób, drobnoustroje, zarazki i rozmaite grzyby mogą rozprzestrzeniać się błyskawicznie, zwłaszcza że duża wilgotność i wysoka temperatura stwarzają ku temu doskonałe warunki. Ale żaden klub nie może funkcjonować bez czystej szatni. Jak zatem zadbać o odpowiednie, sterylne warunki, które powinny w niej panować? Sposobem jest ozonowanie szatni sportowych, czyli bezpieczna dezynfekcja szatni za pomocą ozonu.

 

Na czym polega skuteczność ozonu?

Badania naukowe dowodzą, że podczas ozonowania bakterie, grzyby i wirusy po prostu się utleniają. Nie ma potrzeby korzystania z wysokiej temperatury czy innych substancji chemicznych, jak chlor. Ozonowanie szatni jest bezpieczne dla wszystkich osób, które z nich korzystają ponieważ ozon nie uczula i nie podrażnia. Metoda może być stosowana niezależnie od użytych materiałów wykończeniowych – plastiku, drewna czy skóry. Ozonowanie to także prosty sposób, aby pozbyć się z pomieszczenia nieprzyjemnego zapachu.

Ozonowanie szatni sportowych

Ozonowanie szatni sportowych

Ozonowanie szatni sportowych ceny

Ceny na usługę ozonowania szatni sportowych kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia ich zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na ozonowanie szatni sportowych kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Ozonowanie szatni sportowych
Typ usługi
Ozonowanie szatni sportowych
Dostawca
czyszczenie parą dla obiektów sportowych,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na ozonowanie szatni sportowych. Zapytaj nas o ceny na ozonowanie szatni sportowych siłowni, sali gimnastycznej czy innego obiektu sportowego i szkolnego.