Pielęgnacja ciągów komunikacyjnych

Nasza mobilna myjnia parowa pracuje dla klientów reprezentujących różne sektory przemysłu. Dzięki zdobytemu w pracy doświadczeniu zdajemy sobie sprawę, że skuteczne oczyszczanie ciągów komunikacyjnych, takich jak korytarze, przejścia czy klatki schodowe wymaga z jednej strony dokładności, z drugiej – szybkości. Nauczyliśmy się zatem organizować naszą pracę tak, aby w żaden sposób nie utrudniała komunikacji w sprzątanym przez nas budynku. Świadczona przez nas usługa to najdogodniejsza dla klienta pielęgnacja ciągów komunikacyjnych obiektów przemysłowych i magazynowych.

Skuteczne sprzątanie dla przemysłu

Sprzątanie ciągów komunikacyjnych obejmuje:

  • mycie posadzek, łącznie z czyszczeniem fug i kafli,
  • czyszczenie elementów oznakowania, takich jak tablice informacyjne, strzałki itp.
  • mycie elementów szklanych, takich jak świetliki, okna i elementy oświetlenia,
  • usuwanie zabrudzeń z drzwi i wiatrołapów.
Pielęgnacja ciągów komunikacyjnych myjnią parową

Pielęgnacja ciągów komunikacyjnych

Ile trwa kompleksowe sprzątanie parownicą?

Długość trwania zabiegów pielęgnacyjnych w ciągach komunikacyjnych jest uzależniona od tego, jak duża jest sprzątana powierzchnia oraz od stopnia złożoności i skomplikowania zlecenia. Doczyszczenie poręczy na klatkach schodowych, kratownic czy podjazdów dla niepełnosprawnych wymaga na ogół dodatkowych zabiegów.

Pielęgnacja ciągów komunikacyjnych ceny

Ceny na pielęgnację ciągów komunikacyjnych kształtują się w zależności od wielkości ich powierzchni oraz stopnia ich zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na pielęgnację ciągów komunikacyjnych kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Pielęgnacja ciągów komunikacyjnych
Typ usługi
Pielęgnacja ciągów komunikacyjnych
Dostawca
Czyszczenie parą dla przemysłu,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na pielęgnację ciągów komunikacyjnych myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na pielęgnację ciągów komunikacyjnych obiektów przemysłowych i magazynowych.