Pranie wykładzin biurowych

Nie musisz wyrzucać poplamionego dywanu ani wymieniać od razu zabrudzonej wykładziny. Czyszczenie parowe to sposób na usunięcie opornych zabrudzeń z błota, kawy czy innych produktów spożywczych. Ta metoda doskonale sprawdzi się w biurze, gdzie reprezentacyjny wygląd jest szczególnie ważny.

Czy wykładzinę można prać myjką parową?

Tak, w dodatku jest to jedna z najskuteczniejszych metod usuwania plam i nieprzyjemnych zapachów. Odkurzacz parowy dokładnie oczyści wykładzinę dywanową, dodatkowo dezynfekując jej powierzchnię. Metoda jest bezinwazyjna – nie powoduje powstawania przebarwień i nie wymaga stosowania środków, które mogłyby podrażniać przebywających w biurze alergików.

Pranie wykładzin biurowych

Pranie wykładzin biurowych

Jak w praktyce wygląda pranie wykładziny odkurzaczem parowym?

Pranie wykładziny zaplanuj po godzinach pracy biura – oczyszczona powierzchnia będzie musiała bowiem przez kilka godzin wysychać. O ile jest taka możliwość, z czyszczonej powierzchni należy usunąć wszystkie sprzęty i meble biurowe – na pewno przyspieszy to proces czyszczenia i pozwoli dotrzeć do niedostępnych powierzchni.  Do prania użyte zostanie specjalne urządzenie, emitujące gorącą parę z dodatkiem delikatnych środków piorących i odplamiających.

Pranie wykładzin biurowych ceny

Ceny na pranie wykładzin biurowych kształtują się w zależności od wielkości wykładziny oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na pranie wykładziny biurowej kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Pranie wykładzin biurowych
Typ usługi
Pranie wykładzin biurowych
Dostawca
Czyszczenie parą dla biur,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Pranie wykładzin biurowych. Do prania wykładzin w biurze użyte zostanie specjalne urządzenie, emitujące gorącą parę z dodatkiem delikatnych środków piorących i odplamiających.