Usuwanie ozonem zapachów po zmarłych – usługi pogrzebowe

Ozonowanie w usługach pogrzebowych

Pomieszczenia, w których przez dłuższy czas znajdowały się zwłoki powinny, zanim zostaną ponownie zamieszkane, przejść procedurę starannego odkażania i odświeżania. Bakterie i drobnoustroje namnażają się w ciele zmarłego lawinowo i pozostają w mieszkaniu nawet po usunięciu z niego zwłok. Ale najbardziej dokuczliwy dla żywych jest mdlący zapach, który może utrzymywać się w pomieszczeniu przez dłuższy czas. Ozonowanie to w pełni bezpieczna i ekologiczna metoda dezynfekcji, którą można z powodzeniem stosować w budynkach mieszkalnych. Ozon usuwa z pomieszczenia zarówno mikroorganizmy, jak i zapachy, nawet te uporczywe. Usuwanie ozonem zapachów po zmarłych to skuteczna i szybka metoda na pozbycie się tego specyficznego zapachu.

 

Dlaczego ozon tak skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy?

Ozon to bezwonny i bezbarwny gaz o silnych właściwościach utleniających. Wchodzi on w reakcję chemiczną z mikroorganizmami a następnie całkowicie się ulatnia. Co ważne, ozonowanie nie uszkadza powierzchni mebli ani żadnych delikatnych przedmiotów. Po zakończonym ozonowaniu pomieszczenie należy przewietrzyć, ale nie ma konieczności wyłączania go na dłuższy czas z użytku. Metoda ta jest w pełni bezpieczna i z powodzeniem stosowana na całym świecie, między innymi do dezynfekcji szpitali czy zakładów kosmetycznych.

Usuwanie ozonem zapachów po zmarłych

Usuwanie ozonem zapachów po zmarłych

Usuwanie ozonem zapachów po zmarłych ceny

Ceny na usługę usuwania ozonem zapachów po zmarłych kształtują się w zależności od zakresu zleconej usługi. Zapytaj nas o ceny na usuwanie ozonem zapachów po zmarłych kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Usuwanie ozonem zapachów po zmarłych – usługi pogrzebowe
Typ usługi
Usuwanie ozonem zapachów po zmarłych – usługi pogrzebowe
Dostawca
czyszczenie parą dla klienta indywidualnego,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na usuwanie ozonem zapachów po zmarłych – usługi pogrzebowe. Zapytaj nas o ceny na ozonowanie w usługach pogrzebowych.