Usuwanie czarnych śladów np. opony

Posadzki w zakładach produkcyjnych i przemysłowych niemal zawsze są w opłakanym stanie. Nic dziwnego – o ile gładka powierzchnia kafli jest stosunkowo prosta w utrzymaniu, porowaty beton błyskawicznie nasiąka zanieczyszczeniami, pyłem, kurzem i piaskiem. Na jego powierzchni powstają także tłuste plamy, zwłaszcza w warsztatach samochodowych czy innych pracowniach, w których w użyciu jest ciężki sprzęt. Usuwanie czarnych śladów opony nie jest jednak tak skomplikowane, jak mogłoby się wydawać. Myjka parowa zaprowadzi sterylną czystość nawet w warsztacie czy zakładzie przemysłowym. Jest to metoda, która w najszybszy sposób upora się z  tego typu uporczywymi zabrudzeniami przemysłowymi.

 

Usuwanie najtrudniejszych zabrudzeń

Odczyszczenie mocno zabrudzonych posadzek to zadanie dla specjalistów. Procedurę rozpoczyna rozpoznanie składu i pochodzenia zabrudzeń. Inne postępowanie jest właściwe dla wtartego brudu czy kurzu, inne dla smarów, gumy czy lepkich substancji, które należy dodatkowo zneutralizować specjalnym odplamiaczem. Następnie na czarne ślady na posadzce kierowany jest strumień gorącej pary, który rozpuszcza zabrudzenia. Pozostaje po nich jedynie niewielka kałuża.

Usuwanie czarnych śladów myjnią parową

Usuwanie czarnych śladów

Usuwanie czarnych śladów ceny

Ceny na usuwanie uporczywych czarnych śladów kształtują się w zależności od wielkości powierzchni przeznaczonej do czyszczenia. Zapytaj nas o ceny na usuwanie czarnych śladów kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Usuwanie czarnych śladów
Typ usługi
Usuwanie czarnych śladów
Dostawca
Czyszczenie parą dla przemysłu,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na usuwanie czarnych śladów myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na usuwanie czarnych śladów parą.