Mycie parowe parkingów

Umycie parkingu przy pomocy zwykłych metod wymaga zużycia kilkuset litrów wody. Dzięki wykorzystaniu myjki parowej można ograniczyć je do kilkunastu litrów. Mycie parowe parkingów przy wykorzystaniu naszego serwisu przenośnej myjni parowej oszczędza mnóstwo czasu a co najważniejsze jest gwarancją niezbędnego porządku i czystości.

 

Mycie parkingów

Nasza firma sprzątająca pomaga w kompleksowym utrzymaniu czystości na terenie parkingów i placów postojowych. Usuwamy brud, błoto i zanieczyszczenia pochodzenia chemicznego i organicznego. Za pomocą sprężonej pod ciśnieniem, gorącej pary, usuwamy zabrudzenia z parkingów o nawierzchni asfaltowej oraz wyłożonych kostką lub płytami. Metoda jest skuteczna, choć nie wymaga stosowania inwazyjnych środków – szorowania czy działania środkami chemicznymi.

 

Sprzątanie przyjazne dla środowiska i otoczenia

Mycie parkingów myjką parową nie powoduje wiele hałasu ani przykrych zapachów. Metoda jest bezpieczna dla osób z alergiami oraz wrażliwych na działanie detergentów. Myjka parowa może być z powodzeniem stosowana także do sprzątania na parkingach, w alejkach dojazdowych i spacerowych. Umożliwia także czyszczenie ławek oraz placów zabaw, niezależnie od materiału, z którego zostały wykonane.

Mycie parowe parkingów

Mycie parowe parkingów

Mycie parowe parkingów ceny

Ceny na usługę mycia parowego parkingów kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na mycie parowe parkingów kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Mycie parowe parkingów
Typ usługi
Mycie parowe parkingów
Dostawca
Czyszczenie parą dla osiedli mieszkaniowych,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na mycie parkingów myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na mycie parowe parkingów na twoim osiedlu.