Dezynfekcja wykładzin biurowych

Dlaczego w ogóle dezynfekować wykładzinę?

Biuro to miejsce, przez które każdego dnia przewija się wiele osób. Obowiązkiem pracodawcy jest zapewnienie im komfortowych i bezpiecznych warunków pracy. Tymczasem otoczenie, w jakim znajdują się pracownicy biurowi nie zawsze musi być sterylne – mikroorganizmy przenoszone przez ludzi, nagromadzone w przewodach klimatyzacyjnych i wentylacyjnych grzyby mogą wpływać ujemnie na stan zdrowia. Regularna dezynfekcja pomieszczeń biurowych – w tym wykładzin i elementów tapicerki wpływa dodatnio na higienę pomieszczenia i poprawia warunki pracy.

Dezynfekujące właściwości pary

Czyszczenie parowe to ekologiczna i bezpieczna metoda dezynfekcji. Zarazki i mikroorganizmy usuwane są nie przez środki chemiczne, ale przez wysoką temperaturę. Używana w procesie para, która wypuszczana jest bezpośrednio na powierzchnię dezynfekowanej wykładziny, ma ponad 100 stopni Celsjusza. W tej temperaturze ginie większość szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów, zarazków i grzybów.

Dezynfekcja wykładzin biurowych

Dezynfekcja wykładzin biurowych

Dezynfekcja wykładzin biurowych bezpieczna dla alergików

Brak chemikaliów oznacza brak środków drażniących, które mogłyby uczulać lub podrażniać wrażliwe osoby. Z tego względu ta metoda dezynfekcji sprawdza się nie tylko w biurach, ale też we wszystkich miejscach, w których pojawiają się dzieci czy osoby starsze – na przykład przedszkolach, kącikach zabaw czy ośrodkach zdrowia.

Dezynfekcja wykładzin biurowych ceny

Ceny na dezynfekcję wykładzin biurowych kształtują się w zależności od wielkości wykładziny oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na dezynfekcję wykładzin w biurze kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Dezynfekcja wykładzin biurowych
Typ usługi
Dezynfekcja wykładzin biurowych
Dostawca
Czyszczenie parą dla biur,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Dezynfekcja wykładzin biurowych. Regularna dezynfekcja pomieszczeń biurowych - w tym wykładzin i elementów tapicerki wpływa dodatnio na higienę pomieszczenia i poprawia warunki pracy.