Mycie świetlików

Świetliki są w wielu budynkach rozmieszczone w sposób utrudniający ich skuteczne czyszczenie. Okna są trudno dostępne, położone wysoko. Wyzwaniem dla serwisu sprzątającego może być także ich nieregularny kształt i duża ilość elementów mechanicznych. To wszystko sprawia, że wielu właścicieli budynków rezygnuje z mycia świetlików nawet na kilka lat. Serwis przenośnej myjni parowej gwarantuje skuteczną usługę i zapewnia szybkie oraz kompleksowe mycie świetlików parą nawet miejscach z bardzo utrudnionym dostępem.

 

Skuteczne mycie i czyszczenie świetlików parą

Proces czyszczenia parą znacznie usprawnia przywracanie czystości świetlików. Dzięki specjalnym końcówkom przeznaczonym do mycia zakamarków i miejsc trudno dostępnych, rozprowadzanie pary na powierzchni futryny, zawiasów i klamki staje się znacznie łatwiejsze. Strumień gorącej pary dociera w zakamarki i rozpuszcza zabrudzenia, które są następnie usuwane z powierzchni świetlika za pomocą suchej szmatki.

 

Czyszczenie świetlików w trudno dostępnych miejscach

Mycie położonych wysoko okien może się wiązać z realnym niebezpieczeństwem. Takie zlecenie lepiej powierzyć profesjonalistom, którzy zadbają o czystość, korzystając z profesjonalnego sprzętu. Nasza ekipa sprzątająca myje wysoko położone świetliki. Zleć nam pracę i ciesz się rozświetlonym, pełnym słońca wnętrzem.

Mycie świetlików myjnią parową

Mycie świetlików myjnią parową

Mycie świetlików ceny

Ceny na usługę mycia świetlików myjnią parową kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia ich zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na mycie świetlików kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Mycie świetlików
Typ usługi
Mycie świetlików
Dostawca
Czyszczenie parą dla firm,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na mycie świetlików myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na mycie świetlików parą w twojej firmie, sklepie, czy punkcie usługowym.