Sprzątanie magazynów

Utrzymanie porządku w magazynie pozwala zaoszczędzić czas potrzebny na poszukiwanie, przemieszczanie czy przeładunek towaru. Sprzątanie magazynów to nie tylko układanie towarów na półkach, ale przede wszystkim usuwanie zabrudzeń i dbanie o odpowiedni standard sanitarny magazynu. Jest to kompleksowa usługa, która w konsekwencji ułatwia wykonywanie dalszych czynności w magazynie związanych z jego codzienną działalnością.

Mobilna myjnia parowa świadczy szereg usług, aby utrzymać magazyn w czystości. Prace, które wykonujemy to:

  • mycie posadzek,
  • odkurzanie podłóg, ścian i innych, nawet trudno dostępnych miejsc,
  • czyszczenie regałów i innych konstrukcji do przechowywania,
  • mycie okien, luster i elementów szklanych,
  • wywabianie trudnych plam – między innymi z oleju, smaru i środków chemicznych,
  • usuwanie brudu z drzwi, poręczy i balustrad.
Sprzątanie magazynów myjnią parową

Sprzątanie magazynów

Na zlecenie klientów prowadzimy również prace porządkowe na zewnątrz magazynu – myjnia parowa pomoże w odświeżeniu elewacji budynku i usunięciu napisów ze ścian. Dysponujemy własnym, niezależnym źródłem zasilania, toteż brak dostępu do prądu nie jest dla nas problemem, a parownice i odkurzacze piorące mogą pracować w dowolnej lokalizacji w magazynach o dużym metrażu.

Sprzątanie magazynów ceny

Ceny na sprzątanie powierzchni magazynowych kształtują się w zależności od ich wielkości  oraz stopnia ich zanieczyszczenia. Zapytaj nas o ceny na sprzątanie magazynów kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

 

Podsumowanie
Sprzątanie magazynów
Typ usługi
Sprzątanie magazynów
Dostawca
Czyszczenie parą dla przemysłu,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na sprzątanie magazynów myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na sprzątanie parowe magazynów i ich wyposażenia.