Ozonowanie restauracji

Jak dbać o czystość w restauracji – ozonowanie lokali gastronomicznych

Właściciele restauracji i innych lokali gastronomicznych muszą sprostać wyśrubowanym normom sanitarnym, jakie stawia przed nimi sanepid oraz wymagający klienci. To niemałe wyzwanie, zwłaszcza w lokalach o dużym ruchu, często odwiedzanych przez klientów. Ozonowanie restauracji i kawiarni to bezpieczna i bardzo wydajna metoda utrzymania sterylnej czystości, którą można stosować z powodzeniem zarówno w części kuchennej, magazynowej jak i przeznaczonej dla gości. Dzięki niej czyszczenie zaplecza restauracji może być szybsze i bardziej wydajne niż kiedykolwiek. Ta metoda czyszczenia umożliwia również szybkie udostępnienie miejsca klientom.

 

Sterylizacja z wykorzystaniem ozonu

Ozon to bezbarwny i bezwonny gaz, który szybko się utlenia. Wraz z nim utleniają się drobnoustroje i grzyby, dlatego ozon z powodzeniem wykorzystywany jest do sterylizacji pomieszczeń i sprzętu – w tym chłodni, lad, pieców i piekarników. Miłym efektem ubocznym sterylizacji ozonem jest usunięcie z pomieszczenia wszelkich nieprzyjemnych zapachów. Swąd spalenizny? Nieprzyjemne zapachy towarzyszące obróbce kuchennej niektórych składników? Teraz to już przeszłość.

Ozonowanie restauracji

Ozonowanie restauracji

Ozonowanie restauracji ceny

Ceny na usługę ozonowania restauracji kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na ozonowanie restauracji kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Ozonowanie restauracji
Typ usługi
Ozonowanie restauracji
Dostawca
Czyszczenie parą dla gastronomii,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na ozonowanie restauracji. Zapytaj nas o ceny na ozonowanie restauracji, kawiarni czy innego lokalu gastronomicznego.