Doczyszczanie, impregnacja i pielęgnacja wykładzin tekstylnych PCV oraz kamiennych

Nowoczesne aranżacje biurowe często wykorzystują nietypowe materiały – kamień, wykładziny tekstylne czy z tworzyw sztucznych. Dzięki myjce parowej możliwe jest nie tylko czyszczenie, ale też pielęgnacja i zabezpieczenie powierzchni.

Impregnacja myjką parową i pielęgnacja wykładzin tekstylnych

Profesjonalna myjnia parowa dysponuje – poza samymi urządzeniami do emitowania pary – szerokim asortymentem kosmetyków i środków pielęgnujących. Pomagają one utrzymać powierzchnię w pożądanym stanie. Dlatego delikatne wykładziny z tekstyliów i PCV mogą być nie tylko wyczyszczone z zabrudzeń, ale i powleczone cienką warstwą środka impregnującego, który zabezpieczy je przed zarysowaniami i osiadaniem kolejnych warstw zabrudzeń.

pielęgnacja wykładzin tekstylnych PCV oraz kamiennych

Doczyszczanie, impregnacja i pielęgnacja wykładzin tekstylnych PCV oraz kamiennych

Czyszczenie parowe delikatnych powierzchni

Wiele osób obawia się wypróbować myjkę parową z obawy na możliwość uszkodzenia delikatnego tworzywa przez wysoką temperaturę. Jeśli usługa wykonywana jest przez profesjonalny serwis czyszczący, nie może być jednak mowy o jakimkolwiek ryzyku. Nawet delikatne wykładziny PCV czy wykonane z innych tworzyw sztucznych nie odkształcą się ani nie odbarwią, jeśli temperatura zostanie prawidłowo dobrana do potrzeb.

Doczyszczanie, impregnacja i pielęgnacja wykładzin tekstylnych PCV oraz kamiennych ceny

Ceny na doczyszczanie, impregnację i pielęgnację wykładzin tekstylnych PCV oraz kamiennych kształtują się w zależności od wielkości wykładziny oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na pielęgnację wykładzin tekstylnych PCV kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy. Pielęgnacja wykładzin tekstylnych PCV wykonana przez naszą firmę sprawi, że będziecie Państwo zadowoleni z naszej usługi.

Podsumowanie
Doczyszczanie, impregnacja i pielęgnacja wykładzin tekstylnych PCV oraz kamiennych
Typ usługi
Doczyszczanie, impregnacja i pielęgnacja wykładzin tekstylnych PCV oraz kamiennych
Dostawca
Czyszczenie parą dla biur,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Doczyszczanie, impregnacja i pielęgnacja wykładzin tekstylnych PCV oraz kamiennych. Delikatne wykładziny z tekstyliów i PCV mogą być nie tylko wyczyszczone z zabrudzeń, ale i powleczone cienką warstwą środka impregnującego, który zabezpieczy je przed zarysowaniami i osiadaniem kolejnych warstw zabrudzeń.