Czyszczenie i dezynfekcja kuchni

Zakażenia wewnątrzszpitalne to prawdziwa plaga. Pacjenci placówek medycznych myślą z obawą o możliwości nabawienia się chorób w miejscu, którego przeznaczeniem jest ich leczenie. I mają do tego podstawy – układ odpornościowy osoby chorej jest słaby, zwłaszcza w sytuacji stałej ekspozycji na szkodliwe wirusy i drobnoustroje. Dlatego tak istotne jest profesjonalne i regularne czyszczenie i dezynfekcja kuchni w szpitalu jak i każdym ośrodku zdrowia, w którym ma miejsce przygotowywanie posiłków dla pacjentów.

 

Czyszczenie parą – remedium na zakażenia

W pomieszczeniach tak newralgicznych dla funkcjonowania całego szpitala, jak kuchnia, rekomendujemy wykorzystanie wysoce skutecznych metod czyszczenia parą. Myjnia parowa pozwala usuwać zabrudzenia i szkodliwe drobnoustroje w tym samym czasie. Myjnie przemysłowe obsługiwane są przez wyspecjalizowany serwis czyszczący. Specjalnie przeszkolony personel myjni wykonuje takie usługi jak:

  • czyszczenie kuchni z zabrudzeń,
  • mycie kafli i fug,
  • doczyszczanie sprzętu AGD,
  • polerowanie elementów ze stali nierdzewnej,
  • usuwanie zabrudzeń z przypalonych patelni i piekarników.

 

Równolegle, czyszczona powierzchnia poddawana jest dezynfekującemu działaniu pary wodnej. Po zakończeniu zabiegu usuniętych zostaje ponad 90% drobnoustrojów i mikroorganizmów z przestrzeni kuchennej.

Czyszczenie i dezynfekcja kuchni myjnią parową

Czyszczenie i dezynfekcja kuchni myjnią parową

Czyszczenie i dezynfekcja kuchni ceny

Ceny na czyszczenie i dezynfekcję kuchni kształtują się w zależności od wielkości czyszczonej powierzchni oraz częstotliwości serwisu. Zapytaj nas o ceny na czyszczenie i dezynfekcję kuchni w placówkach służby zdrowia kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Czyszczenie i dezynfekcja kuchni
Typ usługi
Czyszczenie i dezynfekcja kuchni
Dostawca
Czyszczenie parą dla służby zdrowia,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na czyszczenie i dezynfekcję kuchni w ośrodku zdrowia. Zapytaj nas o ceny na parowe czyszczenie i dezynfekcję kuchni w szpitalach i pozostałych placówkach służby zdrowia.