Ozonowanie piwnic

Ozonowanie – prosty sposób na czystą piwnicę

Ciemne, rzadko wietrzone pomieszczenie, które rzadko się sprząta. Czy można sobie wyobrazić lepsze miejsce dla rozwoju pleśni, grzybów i rozmaitych drobnoustrojów? Piwnice, garaże i inne pomieszczenia gospodarcze w naszych domach mogą być siedliskiem wielu niebezpiecznych organizmów. W dodatku zapach, który panuje w wielu piwnicach trudno określić jako przyjemny. Stęchlizna, zapach pleśni, nieprzyjemna woń smarów czy zwierzęcej sierści. Czy tego w ogóle można się pozbyć bez gruntownego remontu? Odpowiedź brzmi – tak poprzez ozonowanie piwnic. W dodatku cała procedura nie jest ani czasochłonna ani zbyt skomplikowana.

 

Jak działa ozonowanie?

Podczas sprzątania piwnicy ozonem wykorzystywane są właściwości fizykochemiczne tego gazu, który w stanie naturalnym występuje w ziemskiej atmosferze tuż po intensywnych burzach. Ozon szybko się utlenia a razem z nim wszystkie zapachy, których chcemy się pozbyć. Po zakończonym ozonowaniu w powietrzu czuć jedynie świeży zapach. To przyjemniejsze niż woń stęchlizny lub detergentów, które maskują jedynie nieprzyjemne wonie, zamiast trwale je usuwać.

Ozonowanie piwnic

Ozonowanie piwnic

Ozonowanie piwnic ceny

Ceny na usługę ozonowania piwnic kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia ich zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na ozonowanie piwnic kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Ozonowanie piwnic
Typ usługi
Ozonowanie piwnic
Dostawca
Czyszczenie parą dla osiedli mieszkaniowych,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na ozonowanie piwnic. Zapytaj nas o ceny na ozonowanie piwnicy w twoim dom czy na twoim osiedlu.