Mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych

Dezynfekcja to proces, którego celem jest całkowite wyeliminowanie drobnoustrojów z czyszczonej powierzchni. Dezynfekcja parą to jedyna, dostępna metoda, która jest całkowicie bezpieczna dla różnych rodzajów powierzchni, więc może być z powodzeniem  stosowana do różnych elementów maszyn, urządzeń i aparatury szpitalnej. Dezynfekcja urządzeń sanitarnych w placówkach służby zdrowia również może zostać przeprowadzona przy zastosowaniu mobilnej myjni parowej.

 

Bezpieczna dezynfekcja sprzętu

Para wodna o temperaturze zbliżonej do 90 stopni i wilgotności na poziomie 4-5% nie powoduje korozji, nie rozpuszcza tworzyw sztucznych i nie wywołuje ich odkształceń. Para może być wykorzystywana do dezynfekcji narzędzi ze stali, powłok sprzętu medycznego wykonanych z tworzyw sztucznych czy aluminium. Można ją bez obaw stosować również na powierzchni urządzeń elektronicznych, ponieważ zawartość wody jest zbyt niska, aby zostały zamoczone.

 

Sterylizacja aparatury medycznej

Ta wysoce wydajna metoda dezynfekcji sprawdzi się zarówno w szpitalach, jak i innych miejscach, w których niezbędne jest utrzymanie nienagannej higieny, takich jak gabinety kosmetyczne, gabinety zabiegowe, spa czy solaria. W przeciwieństwie do technik chemicznych, para rozprzestrzenia się równomiernie, również w trudno dostępnych miejscach, takich jak okolice spojeń, zawiasów i zagłębienia. Dzięki temu zanieczyszczenia i siedliska drobnoustrojów są całkowicie zniszczone.

 

Mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych myjnią parową

Mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych myjnią parową

Mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych ceny

Ceny na mycie i dezynfekcję urządzeń sanitarnych kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia ich zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na mycie i dezynfekcję urządzeń sanitarnych w placówkach służby zdrowia kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych
Typ usługi
Mycie i dezynfekcja urządzeń sanitarnych
Dostawca
Czyszczenie parą dla służby zdrowia,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na mycie i dezynfekcję urządzeń sanitarnych myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na mycie i dezynfekcję urządzeń sanitarnych myjnią parową w placówkach służby zdrowia.