Mycie urządzeń gastronomicznych

Nienaganna higiena to podstawa w restauracjach, stołówkach czy zakładach gastronomicznych. Ale szorowanie urządzeń i maszyn jest czasochłonne i nie przynosi zadowalających efektów. Jak doczyścić urządzenia, które mają styczność z żywnością? Najlepszym rozwiązaniem jest parowe mycie urządzeń gastronomicznych.

Koniec z sadzą i plamami z tłuszczu w gastronomii

Urządzenia gastronomiczne, takie jak piece, gofrownice, grille czy piekarniki trudno doczyścić z plam tłuszczu, przypalonych potraw czy zapieczonych resztek żywności. Długotrwałe szorowanie uszkadza powierzchnię z blachy czy ceramiki a stosowanie silnych, żrących środków czyszczących nie jest wskazane ze względu na ich szkodliwe działanie na żywność. Myjka parowa dostarcza kompleksowego rozwiązania tego problemu – rozpuszcza nawet trudne zabrudzenia, oddziałując na powierzchnię wyłącznie strumieniem gorącej pary, bez dodatku chemii.

mycie urządzeń gastronomicznych

Parowe mycie i czyszczenie urządzeń gastronomicznych

Czyszczenie urządzeń dla gastronomii

Konstrukcja lodówek, lad chłodniczych czy innego wyposażenia barów i restauracji utrudnia dokładne mycie. Tradycyjne środki nie pozwalają na dotarcie do wszystkich szczelin i zakamarków, w których mogą się zbierać resztki brudu i jedzenia. Specjalne końcówki parownicy pozwalają jednak skierować strumień pary nawet w trudno dostępne miejsca i bardzo precyzyjnie nim kierować, aby osiągnąć efekt olśniewającej czystości.

Mycie urządzeń gastronomicznych ceny

Ceny na mycie urządzeń gastronomicznych kształtują się w zależności od wielkości urządzenia oraz stopnia jego zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na mycie parowe urządzeń gastronomicznych kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Mycie urządzeń gastronomicznych
Typ usługi
Mycie urządzeń gastronomicznych
Dostawca
Czyszczenie parą dla gastronomii,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Mycie urządzeń gastronomicznych. Jak doczyścić urządzenia, które mają styczność z żywnością? Najlepszym rozwiązaniem jest parowe mycie urządzeń gastronomicznych.