Mycie okien myjnią parową

Mycie okien myjnią parową ma tyle samo zwolenników, co przeciwników. Wystarczy zajrzeć na fora internetowe, gdzie trwa spór zwolenników domowych myjek oraz tradycjonalistów, przedkładających nad ich działanie zwykły płyn do szyb i gazety lub papierowe ręczniki. Skąd takie kontrowersje?

 

Czyszczenie szyb parą

Pomysł, aby myć okna bez użycia detergentów może się wydawać szalony. Jednak do uzyskania idealnego efektu bez smug i osadu nie potrzebna jest żadna chemia. Wystarczy podgrzana do bardzo wysokiej temperatury para, która trafia w taflę szkła i rozpuszcza na niej zabrudzenia. Poddane działaniu pary okno wystarczy następnie przetrzeć szmatką z mikrofibry lub innym, suchym i chłonnym materiałem.

 

Myjki profesjonalne i domowe

Niezadowolenie z efektów czyszczenia parowego nie musi być spowodowane brakiem skuteczności samej metody. Wynika ono raczej z nieumiejętnego posługiwania się sprzętem. Dlatego zamiast wydawać pieniądze na domową myjkę, warto raczej przyjrzeć się ofercie firm, które świadczą usługi czyszczenia parą w domach. Serwis czyszczenia parą odpowiednio dobierze temperaturę i ciśnienie pary oraz uzupełni jej działanie odpowiednimi środkami pielęgnacyjnymi i nabłyszczającymi.

Mycie okien myjnią parową

Mycie okien myjnią parową

Mycie okien parą ceny

Ceny na mycie okien myjnią parową kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia ich zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na mycie okien myjnią parową kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Mycie okien myjnią parową
Typ usługi
Mycie okien myjnią parową
Dostawca
Czyszczenie parą dla klienta indywidulnego,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na mycie okien myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na mycie okien parą w różnych obiektach i budynkach.