Mycie fasad oraz elewacji

Wielkie powierzchnie fasad i elewacji szklanych nie pozwalają na czyszczenie ich tradycyjnymi, manualnymi metodami. Przemysłowe myjnie parowe umożliwiają mycie fasad oraz elewacji na budynkach mieszkalnych, biurowcach, sklepach czy galeriach handlowych. Serwis jest szybki i niezwykle skuteczny dla tak rozległych powierzchni czyszczenia.

 

Jakie elewacje mogą być myte za pomocą gorącej pary?

Para jest bezpiecznym i skutecznym środkiem czyszczenia elewacji i fasad wykonanych z:

  • kamienia,
  • marmuru,
  • cegły,
  • szkła,

Czyszczenie elewacji parą nie powoduje powstawania przebarwień ani nie wpływa na pogorszenie stanu technicznego fasady, może być zatem prowadzone bez obaw o utratę ewentualnej gwarancji producenta.

 

Elewacje szklane – kompleksowe czyszczenie

Nasza usługa obejmuje nie tylko mycie szklanych elementów fasady, ale też usuwanie wszelkich zabrudzeń z części aluminiowych, stalowych czy ceglanych. Para nieinwazyjnie zmywa zanieczyszczenia pochodzenia organicznego, takie jak pleśń czy mech. Wywabia również ślady po flamastrach, przyklejone do powierzchni naklejki, papiery czy zaschniętą gumę do żucia. Usługa jest zatem kompleksowa, szybka i co najważniejsze niezawodna.

Mycie fasad oraz elewacji obiektów publicznych

Mycie fasad oraz elewacji obiektów publicznych

Mycie fasad oraz elewacji ceny

Ceny na usługę mycia fasad oraz elewacji myjnią parową kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia ich zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na mycie fasad oraz elewacji kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Mycie fasad oraz elewacji
Typ usługi
Mycie fasad oraz elewacji
Dostawca
Czyszczenie parą dla przestrzeni publicznej,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na mycie fasad oraz elewacji myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na mycie parą fasad oraz elewacji twojego obiektu, budynku czy domu.