Ozonowanie hoteli

Ozonowanie w hotelu. Czy to się sprawdzi?

Hotel to miejsce, które łączy wiele funkcji na jednej, stosunkowo niewielkiej przestrzeni. Pokoje gościnne sąsiadują z częścią gastronomiczną i magazynową oraz pomieszczeniami administracyjnymi. Każdego dnia przewija się przez nie dziesiątki a nawet setki osób. Utrzymanie porządku w takich warunkach to prawdziwe wyzwanie! Ozonowanie hoteli jest wartościowym uzupełnieniem standardowych zabiegów porządkowych. Dlaczego? Ponieważ jest to nieinwazyjny i nieuciążliwy sposób na zdezynfekowanie całych pomieszczeń. Usługa jest kompleksowa, szybka  i wygodna szczególnie dla obiektu, który niemal stale jest dostępny dla znacznej grupy osób.

 

Efekty ozonowania

Po przeprowadzonym ozonowaniu pomieszczenia są sterylnie czyste i utrzymuje się w nich świeży zapach. Zabieg może być przeprowadzony na powierzchniach o różnej fakturze i pochodzeniu, toteż nie ma żadnych przeszkód, aby stosować go zarówno w pokojach gościnnych, na korytarzach jak i w kuchni czy restauracji. Na ozonowaniu zyska także część sanitarna, basen czy hotelowa siłownia. W krótkim czasie znikną z nich zarówno szkodliwe dla zdrowia bakterie i grzyby, jak i wszystkie, nieprzyjemne zapachy. Podniesie to zdecydowanie komfort korzystania z pomieszczeń i poziom zadowolenia gości.

Ozonowanie hoteli

Ozonowanie hoteli

Ozonowanie hoteli ceny

Ceny na usługę ozonowania hoteli kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia ich zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na ozonowanie hoteli kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Ozonowanie hoteli
Typ usługi
Ozonowanie hoteli
Dostawca
czyszczenie parą dla hoteli,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na ozonowanie hoteli. Zapytaj nas o ceny na ozonowanie hotelu czy obiektu użyteczności publicznej.