Ozonowanie mieszkań i domów

Po co właściwie ozonować pomieszczenia mieszkalne?

Ozonowanie to skuteczna metoda dezynfekcji pomieszczeń oraz usuwania z nich nieprzyjemnych zapachów. Choć metoda na szeroką skalę stosowana jest w szpitalach i gabinetach kosmetycznych, można ją z powodzeniem wykorzystywać również w budynkach mieszkalnych. Ozonowanie mieszkań i domów pozwala pozbyć się z mieszkania pleśni i zarodników grzybów a także szkodliwych roztoczy i bakterii. To zbawienne dla alergików i rodziców małych dzieci, bo podczas ozonowania nie wykorzystuje się żadnych chemikaliów, które mogłyby podrażniać lub uczulać.

Ozonowanie w garażach i budynkach gospodarczych

Kto z nas ma czas, żeby dokładnie sprzątać w pomieszczeniach gospodarczych? Ciemne garaże, piwnice czy komórki to wręcz idealne środowisko rozwoju dla pleśni grzybów i rozmaitych drobnoustrojów. W dodatku rzadko wietrzone pomieszczenia przesiąkają nieprzyjemnymi zapachami – stęchlizny, zwierząt domowych czy przechowywanych w nich przedmiotów. Ozonowanie pozwala pozbyć się wszystkich tych problemów za jednym zamachem – podczas jednej wizyty specjalistów, można pozbyć się uciążliwych woni i zdezynfekować przestrzenie użytkowe.

Ozonowanie mieszkań i domów

Ozonowanie mieszkań i domów

Ozonowanie mieszkań i domów ceny

Ceny na usługę ozonowania mieszkań i domów myjnią parową kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia ich zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na ozonowanie mieszkań i domów kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Ozonowanie mieszkań i domów
Typ usługi
Ozonowanie mieszkań i domów
Dostawca
Czyszczenie parą dla osiedli mieszkaniowych,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na ozonowanie mieszkań i domów myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na ozonowanie pomieszczeń twojego obiektu, budynku czy domu.