Mycie powierzchni blaszanych

Blacha jest popularnym materiałem wykorzystywanym między innymi do budowy elewacji zewnętrznych, daszków czy poręczy. Czyszczenie oraz mycie powierzchni blaszanych musi być przeprowadzane regularnie – w przeciwnym razie są one podatne na rdzewienie i odbarwienia. Mycie blachy myjką parową jest szybkie i może być powtarzane tak często, jak to konieczne, aby utrzymać elewację lub inne elementy blaszanej zabudowy w dobrym stanie. Serwis jest szybki i niezwykle skuteczny dla zazwyczaj dużych powierzchni czyszczenia.

 

Czyszczenie powierzchni blaszanych

Nasz serwis ma rozległe doświadczenie w myciu powierzchni blaszanych, takich jak zewnętrzne ściany biurowców, hal magazynowych czy zakładów produkcyjnych. Na Państwa zlecenie podejmiemy się także zleceń takich, jak czyszczenie daszków blaszanych, okapów, rynien czy poręczy. Wyczyszczone w ten sposób elewacje i wnętrza odzyskują swój reprezentacyjny charakter.

Zalety mycia powierzchni blaszanych parą

Skuteczność czyszczenia parowego polega przede wszystkim na zdolności do usuwania trudnych, starych zabrudzeń. Na wyczyszczonej blasze nie pozostają żadne zacieki ani osady z wody. Czyszczenie odbywa się bez użycia detergentów – po zakończonym sprzątaniu we wnętrzu nie ma żadnych chemicznych zapachów.

Mycie powierzchni blaszanych myjnią parową

Mycie powierzchni blaszanych myjnią parową

Mycie powierzchni blaszanych ceny

Ceny na usługę mycia powierzchni blaszanych myjnią parową kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia ich zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na mycie powierzchni blaszanych kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Mycie powierzchni blaszanych
Typ usługi
Mycie powierzchni blaszanych
Dostawca
Czyszczenie parą dla przestrzeni publicznej,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na mycie powierzchni blaszanych myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na mycie parą powierzchni blaszanych twojego obiektu, budynku czy domu.