Parowe mycie powierzchni szklanych

Duże powierzchnie szklane to synonim nowoczesności i minimalizmu w wystroju wnętrz. Ten materiał na stałe zagościł w aranżacjach nowoczesnych biur. Aby prawidłowo wyeksponować jego niebanalne walory estetyczne, należy utrzymać szkło w nieskazitelnej czystości.

Czyszczenie szkła parą

Parownica to sposób na szybkie i bardzo dokładne czyszczenie wszelkich powierzchni twardych – w tym szkła i szkła hartowanego. Przy jej pomocy można wyczyścić okna i lustra oraz inne powierzchnie szklane, takie jak ścianki działowe czy przeszklenia sal konferencyjnych. Strumień pary usuwa zabrudzenia szybko, bez konieczności szorowania i zdrapywania uporczywych zabrudzeń. Po użyciu myjki, wystarczy jedynie wytrzeć czyszczoną powierzchnię do sucha.

parowe mycie powierzchni szklanych

Parowe mycie powierzchni szklanych

Ekologiczny sposób na mycie szkła

Mycie okien w biurze tradycyjnymi metodami to praca, podczas której zużyjesz dużo wody i litry detergentów. Myjka parowa jest ekologiczną alternatywą – urządzenie działa w oparciu o gorącą parę wodną, emitowaną pod niewielkim ciśnieniem. Aby nadać blask oknom i lustrom w całym biurze wystarczy zaledwie kilka litrów wody i sucha szmatka.

Parowe mycie powierzchni szklanych ceny

Ceny na parowe mycie powierzchni szklanych kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na parowe mycie powierzchni szklanych kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Parowe mycie powierzchni szklanych
Typ usługi
Parowe mycie powierzchni szklanych
Dostawca
Czyszczenie parą dla biur,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Parowe mycie powierzchni szklanych. Parowe czyszczenie okien i luster oraz innych powierzchni szklanych, takich jak ścianki działowe czy przeszklenia sal konferencyjnych.