Doczyszczanie, impregnacja i pielęgnacja posadzek

 

Posadzki w biurze są czyszczone kilka razy dziennie. Aby ich powierzchnia zachowała blask i dłużej wyglądała jak nowa, warto poza standardowym, codziennym szorowaniem mopem, raz na jakiś czas wyczyścić je przy pomocy myjki parowej.

Parowe czyszczenie posadzki

Parowe czyszczenie posadzki warto przeprowadzić w biurze przynajmniej raz do roku. Myjka parowa może z powodzeniem doczyścić powierzchnię kafelków, płytek ceramicznych czy terakoty. Para delikatnie podgrzewa czyszczony materiał, dzięki czemu nagromadzone w porach i zakamarkach zabrudzenia rozpuszczają się i wypływają, bez konieczności szorowania czy używania dodatkowych środków odplamiających. Metoda sprawdza się zarówno w przypadku starego, wtartego brudu, jak i uporczywych plam. Metoda pozwoli również na usunięcie gumy do żucia czy naklejek.

pielęgnacja posadzek doczyszczanie posadzek i impregnacja

Doczyszczanie, impregnacja i pielęgnacja posadzek

Doczyszczanie fug

Nawet najbardziej okazałe kafelki tracą swój blask i reprezentacyjny wygląd z powodu wtartego w szczeliny brudu. Czyszczenie parowe przywraca fugom pierwotny kolor – po przyłożeniu myjki do płytek osad spływa wraz z niewielką ilością wody. Metoda ta jest w pełni ekologiczna – efektem ubocznym jest jedynie niewielka ilość ścieków, które nie zawierają detergentów ani innych substancji chemicznych.

Doczyszczanie, impregnacja i pielęgnacja posadzek ceny

Ceny na doczyszczanie, impregnację i pielęgnację posadzek kształtują się w zależności od wielkości wykładziny oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na doczyszczanie, impregnacja i pielęgnacja posadzek w biurze kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Doczyszczanie, impregnacja i pielęgnacja posadzek
Typ usługi
Doczyszczanie, impregnacja i pielęgnacja posadzek
Dostawca
Mycie parą dla biur,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Doczyszczanie, impregnacja i pielęgnacja posadzek.