Mycie maszyn i urządzeń

Mycie maszyn i urządzeń mechanicznych w zakładach produkcyjnych jest skomplikowane z dwóch powodów. Po pierwsze – na częściach mechanicznych osadzają się odpady substancji wykorzystywanych podczas produkcji – odczynników chemicznych, paliwa, smarów. Są one trudne do usunięcia i mogą wchodzić w reakcję z detergentami używanymi podczas czyszczenia. Po drugie – kształt i faktura maszyny produkcyjnych utrudniają dokładne sprzątanie.

Parowe czyszczenie urządzeń na produkcji to wygodny sposób, aby rozwiązać oba te problemy. Ta metoda jest skuteczna ponieważ:

  • para usuwa trudne do zmycia osady i zabrudzenia, nawet sadzę, kamień czy rdzę,
  • myjnia parowa jest w stanie doczyścić nawet trudno dostępne miejsca,
  • podczas sprzątania nie wykorzystuje się szkodliwej chemii.

 

Bezpieczne czyszczenie maszyn

Urządzenia produkcyjne czyszczone są bez użycia chemii i bez tarcia lub szorowania. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nie zostaną porysowane i nie doznają żadnych mechanicznych uszkodzeń. Wilgotność pary jest na tyle niska, że nie dojdzie również do zawilgocenia części elektronicznych. Myjnia parowa w bezpieczny i skuteczny sposób pozwala utrzymać urządzenie w nienagannej czystości.

Mycie maszyn i urządzeń myjnią parową

Mycie maszyn i urządzeń myjnią parową

Mycie maszyn i urządzeń ceny

Ceny na mycie maszyn i urządzeń kształtują się w zależności od ich wielkości stopnia ich zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na mycie urządzeń przemysłowych kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Mycie maszyn i urządzeń
Typ usługi
Mycie maszyn i urządzeń
Dostawca
Czyszczenie parą dla przemysłu,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na mycie maszyn i urządzeń przemysłowych myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na mycie maszyn przemysłowych.