Mycie okien i witryn przemysłowych

Mycie okien myjnią parową jest wydajne i szybkie. Metoda sprawdza się doskonale zarówno w domach i biurach jak i podczas mycia okien magazynowych oraz w obiektach przemysłowych, wytwórczych.

 

Serwis mycia okien przemysłowych

Okna w zakładach przemysłowych często pokryte są grubą warstwą zanieczyszczeń – kurzu, odpadów po produkcyjnych i innych nalotów. Domycie tej powierzchni jest znacznie trudniejsze niż mycie okien w domu, dlatego do tego zadania wykorzystujemy myjnię przemysłową, wydzielającą suchą parę z dodatkiem delikatnego środka nabłyszczającego. Para rozprowadzona jest po całej powierzchni okna, łącznie z zagłębieniami przy futrynach i uszczelkach. Dzięki temu wszystkie zabrudzenia zostają niemal natychmiast usunięte.

 

Mycie okien po remontach

Myjnia parowa jest w stanie doczyścić okna z bardzo trudnych zabrudzeń, takich jak pozostałości po remontach, malowaniu i tynkowaniu. Usuwanie plam z farby i gipsu odbywa się przy zastosowaniu specjalnych końcówek czyszczących, wydzielających skondensowaną parę pod wysokim ciśnieniem. Zabrudzenia zostają rozpuszczone, bez ryzyka zarysowania czy uszkodzenia szyb.

Mycie okien i witryn przemysłowych myjnią parową

Mycie witryn i okien przemysłowych myjnią parową

Mycie okien ceny

Ceny na mycie witryn i okien kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia ich zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na mycie witryn i okien w obiektach przemysłowych kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

 

Podsumowanie
Mycie okien i witryn przemysłowych
Typ usługi
Mycie okien i witryn przemysłowych
Dostawca
Czyszczenie parą dla przemysłu,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na mycie okien myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na mycie okien i witryn w obiektach przemysłowych i magazynach.