Mycie okien po remontach i budowach

Kto choć raz musiał sprzątać po zakończonym remoncie, zdaje sobie sprawę, jak czasochłonne i żmudne jest to zajęcie. Mycie okien pochlapanych farbą czy resztkami tynku wymaga cierpliwości i ostrożności, ponieważ delikatna powierzchnia szkła może się porysować podczas zbyt intensywnego pocierania. Profesjonalny serwis myjni parowej realizuje mycie okien po remontach i budowach w obiektach użyteczności publicznej, firmach oraz domach i mieszkaniach prywatnych.

 

Czyszczenie okien po remontach – zakres usług

Nasza myjnia parowa oferuje kompleksowe czyszczenie szkła, szyb i przeszkleń po remontach. Wykonujemy:

  • czyszczenie elewacji szklanych,
  • mycie okien w biurach i budynkach mieszkalnych,
  • usuwanie zabrudzeń po remoncie z witryn sklepowych,
  • czyszczenie ścianek szklanych.

Porządki po remoncie

Czyszczenie parowe to znacznie bardziej wydajna i szybsza technika mycia okien niż szorowanie ich szmatką z detergentem. Para rozpuszcza zabrudzenia, bez konieczności stosowania chemikaliów. Znacznie mniejsze jest również zużycie wody, co ma niebagatelne znaczenie podczas mycia okien o dużej powierzchni.

Mycie okien po remontach i budowach

Mycie okien po remontach i budowach

Mycie okien po remontach i budowach ceny

Ceny na usługę mycia okien po remontach i budowach myjnią parową kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia ich zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na mycie okien po remontach i budowach kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

 

Podsumowanie
Mycie okien po remontach i budowach
Typ usługi
Mycie okien po remontach i budowach
Dostawca
Czyszczenie parą dla przestrzeni publicznej,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na mycie okien po remontach i budowach myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na mycie parą okien po remontach i budowach twojego obiektu, budynku czy domu.