Dezynfekcja garaży

Dezynfekcja garaży i innych pomieszczeń gospodarczych to dobre uzupełnienie innych czynności związanych ze sprzątaniem. Wykonanie dezynfekcji garażu jest szczególnie wskazane w przypadku deratyzacji, odświeżania pomieszczenia po zalaniu czy usuwania śladów bytności nieproszonych lokatorów – na przykład gołębi. Serwis przenośnej myjni parowej świadczy kompleksową usługę w tym zakresie szybko i optymalnie, aby nie ograniczać codziennego użytkowania przestrzeni garażowej.

 

Dezynfekcja parą – zalety

Nasza firma wykonuje w stu procentach bezpieczną, nieinwazyjną dezynfekcję przy pomocy gorącej pary wodnej. Zamiast stosować szkodliwy chlor czy inne, mogące wywoływać podrażnienia chemikalia, stosujemy do sprzątania parę wodną pod wysokim ciśnieniem. Para jest podgrzewana do bardzo wysokiej temperatury, dzięki czemu zyskuje właściwości bakteriobójcze. Po przeprowadzonym zabiegu, garaż jest wolny od bakterii, drobnoustrojów i grzybów.

 

Usuwanie uciążliwych zapachów z garażu

Dezynfekujące i grzybobójcze właściwości pary pozwalają na sprzątanie bez wykorzystania szkodliwej chemii gospodarczej. Cząsteczki zanieczyszczeń ulatują wraz z parą, a w garażu czuć miły, delikatny zapach. Po zakończonym sprzątaniu pomieszczenie jest wolne zarówno od woni stęchlizny czy innych przykrych zapachów, ale też od chemicznych aromatów.

Dezynfekcja garaży myjnią parową

Dezynfekcja garaży myjnią parową

Dezynfekcja garaży ceny

Ceny na usługę dezynfekcji garaży myjnią parową kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na dezynfekcję garaży kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Dezynfekcja garaży
Typ usługi
Dezynfekcja garaży
Dostawca
Czyszczenie parą dla osiedli mieszkaniowych,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na dezynfekcję garaży myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na dezynfekcję garaży na twoim osiedlu.