Mycie luster

Utrzymanie prawidłowej higieny w szpitalu to zarówno dbanie o sterylną czystość, jak i właściwy stan wizualny miejsc, w których przebywają pacjenci oraz personel szpitala. W szpitalnych łazienkach i toaletach istotne są oba wymienione aspekty prac porządkowych. Prz wykorzystaniu myjni parowej w tym zakresie prac możemy przeprowadzić mycie luster i sanitariatów w szpitalach i pozostałych placówkach służby zdrowia.

Uporządkowane i zaopatrzone sanitariaty

Sprzątanie sanitariatów w szpitalach to złożona, kompleksowa usługa, która obejmuje między innymi:

  • mycie i dezynfekcję kafli,
  • polerowanie armatury sanitarnej,
  • czyszczenie ustępów i umywalek,
  • mycie luster,
  • usuwanie śmieci i uzupełnianie stanu ręczników oraz mydła.

 

Serwis sprzątający przy pomocy myjni parowej wykonuje te prace kompleksowo i szybko, równocześnie czyszcząc i dezynfekując sprzątane miejsce. Zarówno mycie, jak i czyszczenie luster odbywają się wyłącznie z użyciem pary, bez konieczności stosowania chemikaliów i detergentów. Prace prowadzone są w sposób, który ma na celu zapewnienie maksymalnego komfortu pacjentom i personelowi lekarskiemu. Stosujemy wszystkie, wymagane przez szpital procedury dezynfekcyjne i przestrzegamy standardów związanych z usuwaniem i segregowaniem odpadów medycznych.

Mycie luster myjnią parową

Mycie sanitariatów i luster myjnią parową

Mycie luster i sanitariatów ceny

Ceny na mycie sanitariatów i luster kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia ich zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na mycie luster i sanitariatów w placówkach służby zdrowia kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Mycie luster
Typ usługi
Mycie luster
Dostawca
Czyszczenie parą dla służby zdrowia,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na mycie luster i sanitariatów myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na mycie luster i sanitariatów myjnią parową w placówkach służby zdrowia.