Mycie ramp i bram załadunkowych

Sprzątanie zakładów przemysłowych i hal produkcyjnych bywa trudniejsze niż sprzątanie biur czy lokali użytkowych. Wyzwaniem jest przede wszystkim usuwanie zabrudzeń przemysłowych i konieczność zachowania szybkiego tempa pracy przy jednoczesnej wysokiej dokładności. Utrzymaniu porządku i czystości przestrzeni przemysłowych i magazynowych służy również systematyczne mycie ramp załadunkowych tych obiektów.

 

Mycie ramp załadunkowych – wyzwania

Rampy, podjazdy i elementy ślusarki otworowej, wykonane zazwyczaj ze stali nierdzewnej, są plątaniną rurek i elementów mocujących. W ich zagłębieniach osadza się brud, tłuszcz, rdza czy osad z twardej wody. Na błyszczącej powierzchni wyróżniają się odciski palców oraz zarysowania, dlatego szorowanie przy pomocy szczotek czy innych mechanicznych środków jest wykluczone – wszelkie zanieczyszczenia muszą zostać usunięte mniej inwazyjnymi metodami, takimi jak myjka parowa.

 

Wykorzystanie myjni parowej

Czyszczenie parą umożliwia proste i szybkie mycie podjazdów, poręczy i ramp oraz ruchomych elementów, takich jak bramy załadunkowe. Technologia czyści skutecznie nawet w trudno dostępnych miejscach, takich jak spoiny przy zawiasach, zagłębienia w strukturze materiału czy futryny.

Mycie ramp załadunkowych

Mycie ramp i bram załadunkowych

Mycie ramp i bram załadunkowych ceny

Ceny na mycie ramp i bram załadunkowych kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia ich zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na mycie ramp załadunkowych kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Mycie ramp i bram załadunkowych
Typ usługi
Mycie ramp i bram załadunkowych
Dostawca
Czyszczenie parą dla przemysłu,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na mycie ramp i bram załadunkowych myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na mycie ramp załadunkowych obiektów przemysłowych i magazynowych.