Sprzątanie korytarzy

Współpracujemy z deweloperami, wspólnotami mieszkaniowymi oraz spółdzielniami, oferując kompleksowe usługi sprzątania osiedli: sprzątanie korytarzy, klatek schodowych oraz wszystkich części wspólnych w budynkach. Nasz serwis cechuje szybkość i dokładność oraz nieograniczony zakres usług czyszczenia. Nie ogranicza nas również rozmiar powierzchni do uporządkowania. Serwis myjni w szybki sposób poradzi sobie nawet z najbardziej rozległą przestrzenią.

 

Kompleksowe sprzątanie i czyszczenie korytarzy

Dysponujemy wyposażeniem pozwalającym na skuteczne oczyszczenie korytarzy i klatek schodowych wykończonych dowolnymi materiałami i dowolnie zaaranżowanymi. Poradzimy sobie zarówno z myciem i polerowaniem szkła w nowoczesnej stylizacji, jak i z czyszczeniem korytarzy wykończonych drewnem w starych kamienicach. Przeszkolony personel myjni parowej starannie dobierze środki do pielęgnacji czyszczonej powierzchni.

 

Dokładnie i solidnie

Nasza usługa nie ogranicza się do umycia podłogi – sprzątamy starannie, pamiętając o detalach takich, jak wycieranie parapetów, ścieranie kurzu z grzejników lub oczyszczanie drzwi, okien i futryn. Możliwości myjni parowej są bardzo szerokie – jesteśmy w stanie między innymi usunąć z korytarza napisy czy naklejki.

Sprzątanie korytarzy myjnią parową

Sprzątanie korytarzy myjnią parową

Sprzątanie korytarzy ceny

Ceny na usługę sprzątania korytarzy myjnią parową kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na sprzątanie korytarzy kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Sprzątanie korytarzy
Typ usługi
Sprzątanie korytarzy
Dostawca
Czyszczenie parą dla osiedli mieszkaniowych,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na sprzątanie korytarzy myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na sprzątanie korytarzy na twoim osiedlu.