Odkurzacz subho mokro Verona Vac 3M

Uniwersalny odkurzacz przemysłowy

Odkurzacze Verona Vac 3M to wielofunkcyjne urządzenia zbierające zanieczyszczenia suche i mokre. Sprawdzają się doskonale podczas sprzątania powierzchni przemysłowych w halach fabrycznych, magazynach i warsztatach. Tego typu urządzenia zdają egzamin również podczas czyszczenia dużych przestrzeni, na których występują różnorodne rodzaje zabrudzeń – centrów handlowych, marketów i innych dużych sklepów.

Pojemny i wytrzymały

Urządzenie stworzone z myślą o pracy w dużych obiektach, zostało skonstruowane inaczej niż odkurzacze do zastosowań domowych. Wzmocniona, wyposażona w 4 kółka, konstrukcja odkurzacza oraz pojemny zbiornik pozwalają na długą, nieprzerwaną pracę urządzenia. Odkurzacz wykonany jest ze stali nierdzewnej oraz tworzyw odpornych na ścieranie i działanie chemikaliów.

Odkurzacz do zadań specjalnych

Odpylanie dużych powierzchni, sprzątanie pozostałości po remoncie czy usuwanie drobnego gruzu z placu budowy – odkurzacz sucho – mokro VERONA VAC 3 M to sprzęt, który wykorzystany może być wszędzie tam, gdzie zwyczajne odkurzacze zawodzą.