Mycie parowe sanitariatów

Biurowe sanitariaty są uczęszczane znacznie częściej niż toalety w domu. Ich czystość nie może jednak budzić żadnych zastrzeżeń, niezależnie od częstotliwości, z jaką korzystają z niej pracownicy i inne osoby odwiedzające firmę. Tym bardziej kłopotliwe staje się usuwanie z łazienki kłopotliwych zabrudzeń – śladów kamienia, rdzy czy zaschniętego mydła.

Myjka parowa – remedium na trudne zabrudzenia

Myjka parowa to bardzo efektywne narzędzie usuwania trudnych zabrudzeń z kafelków, płytek ceramicznych czy terakoty. Czyszczenie parowe doskonale sprawdza się w warunkach biurowych. Zabieg warto powtarzać regularnie, korzystając z usług sprawdzonego, doświadczonego serwisu sprzątającego, który prawidłowo dobierze środki czyszczące, nabłyszczające czy impregnaty. Strumień gorącej pary to niezawodny sposób na pozbycie się nieestetycznego kamienia z, osadzającego się na sanitariatach i syfonach oraz rdzawych zacieków od wody.

mycie parowe sanitariatów

Mycie parowe sanitariatów

Usuwanie nieprzyjemnych zapachów z sanitariatu

Większość dostępnych na rynku metod usuwania nieprzyjemnych zapachów z toalety tak naprawdę jedynie je maskuje. Im większy problem, tym bardziej nieprzyjemny i intensywny zapach odświeżaczy, detergentów i innych chemikaliów. Czyszczenie parowe to jedyna metoda, która całkowicie eliminuje zalegający w zakamarkach brud, usuwając wszelkie nieprzyjemne zapachy. Odświeżone pomieszczenie pozostaje czyste, a zapach ulatnia się razem z parą.

Mycie parowe sanitariatów ceny

Ceny na mycie parowe sanitariatów kształtują się w zależności od wielkości wykładziny oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na mycie parowe sanitariatów w biurze kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Mycie parowe sanitariatów
Typ usługi
Mycie parowe sanitariatów
Dostawca
Czyszczenie parą dla biur,
Obszar działania
Śląśk
Opis
Mycie parowe sanitariatów. Usuwanie nieprzyjemnych zapachów z toalety i łazienki. Czyszczenie parowe to jedyna metoda, która całkowicie eliminuje zalegający w zakamarkach brud, usuwając wszelkie nieprzyjemne zapachy.