Mycie powierzchni aluminiowych

Aluminium to surowiec powszechnie wykorzystywany we współczesnym budownictwie i wykończeniu wnętrz. Choć przedmioty z aluminium wyglądają bardzo efektownie, mają tendencję do pokrywania się nieestetycznymi plamami, odciskami rąk i otarciami. Myjka parowa to skuteczny sposób mycia, dezynfekowania i polerowania powierzchni wykonanych z aluminium. Mycie powierzchni aluminiowych przy wykorzystaniu przenośnej myjni parowej gwarantuje szybkie i gruntowne przywrócenie stanu nieskazitelnej czystości danej powierzchni.

 

Czyszczenie aluminium we wnętrzach

Para wodna sprawdzi się podczas czyszczenia aluminiowych elementów wykończenia wnętrz. Myjka parowa skutecznie i szybko usunie plamy z okapów kuchennych, wyczyści zlew, kuchenkę czy drobne sprzęty AGD. Gorąca para sprawdza zdaje również egzamin, gdy chodzi o usuwanie przypalonego tłuszczu z piekarników czy innych, trudnych do doszorowania zabrudzeń. Wszystko to bez używania żrących chemikaliów, które mogłyby być szkodliwe w kontakcie z żywnością.

 

Czyszczenie aluminium na zewnątrz

Mobilna myjnia parowa do zastosowań przemysłowych umożliwia także szybkie czyszczenie dużych powierzchni, takich jak fasady aluminiowe, poręcze czy rampy.  Usuwanie zabrudzeń odbywa się szybko, przy produkcji minimalnej ilości ścieków.

Mycie powierzchni aluminiowych

Mycie powierzchni aluminiowych

Mycie powierzchni aluminiowych ceny

Ceny na usługę mycia powierzchni aluminiowych myjnią parową kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia ich zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na mycie powierzchni aluminiowych kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

 

Podsumowanie
Mycie powierzchni aluminiowych
Typ usługi
Mycie powierzchni aluminiowych
Dostawca
Czyszczenie parą dla przestrzeni publicznej,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na mycie powierzchni aluminiowych myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na mycie parą powierzchni aluminiowych twojego obiektu, budynku czy domu.