Mycie szyb wystawowych

Czyszczenie parą gwarantuje satysfakcjonujące efekty w sklepach, butikach, galeriach handlowych i innych lokalach, w których znajdują się duże szyby i przeszklenia. Mycie szyb wystawowych jest połączone ze starannym oczyszczeniem framug, szprosów i innych elementów ślusarki otworowej.

 

Czyszczenie witryn parą

Stosowana przez myjnię parową metoda, polega na wykorzystaniu do sprzątania urządzeń produkujących suchą parę wodną. Zużywają one niewiele wody i żadnych detergentów, są jednak tak samo wydajne i skuteczne jak manualne mycie szyb i witryn. Czyszczona witryna jest spłukana parą pod niewielkim ciśnieniem. Taka para rozpuszcza brud, osady ze spalin, kurz i inne zabrudzenia i pozostawia na tafli szkła niewielką, wilgotną warstwę. Szyba następnie jest polerowana na wysoki połysk.

 

Mycie framug i futryn

Strumień gorącej pary może dotrzeć tam, gdzie trudno wcisnąć ludzką dłoń – w zakamarki futryn, obszar obok zawiasów, klamek czy miejsce przy uszczelkach. Para usuwa z tych miejsc pleśń, brud, grzyb i wszystkie inne zabrudzenia. Każdy zakamarek szyby wystawowej czy witryny jest oczyszczony z nieestetycznych smug.

Mycie szyb wystawowych myjka parową

Mycie szyb wystawowych myjka parową

Mycie szyb wystawowych ceny

Ceny na usługę mycia szyb wystawowych myjnią parową kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia ich zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na mycie szyb wystawowych kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Mycie szyb wystawowych
Typ usługi
Mycie szyb wystawowych
Dostawca
Czyszczenie parą dla firm,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na mycie szyb wystawowych myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na mycie szyb wystawowych parą w twoim sklepie i punkcie usługowym.