Sprzątanie i dezynfekcja ciągów komunikacyjnych

Szpitalne korytarze, jak potwierdzają badania, mogą być siedliskiem tysięcy szczepów bakterii i wirusów. Szybkie usuwanie zanieczyszczeń i dezynfekcja ciągów komunikacyjnych uniemożliwia przenikanie zarazków z oddziału na oddział i z pomieszczenia do pomieszczenia, zapobiegając rozprzestrzenianiu się w szpitalu infekcji. Taki niezawodny serwis umożliwia zastosowanie czyszczenia przy użyciu mobilnej myjni parowej.

Nieskazitelnie czyste korytarze szpitalne

Serwis sprzątający naszej firmy jest przygotowany do pracy w trudnych warunkach szpitalnych i spełnia wygórowane normy sanitarne. Pamiętamy aby:

  • myjki parowe były wyposażone w odpowiedni osprzęt i akcesoria,
  • stosować osobne mopy i ściereczki w różnych strefach szpitala, aby nie rozprzestrzeniać zarazków,
  • regularnie prać i odkażać sprzęt czyszczący,
  • właściwie postępować z zebranymi podczas sprzątania odpadami,
  • myć i dezynfekować sprzęt do czyszczenia parą po każdym sprzątaniu w szpitalu – zarówno na sali operacyjnej, jak i na korytarzu.

Niewątpliwą zaletą czyszczenia parowego w przypadku sprzątania ciągów komunikacyjnych w szpitalu jest szybkość działania tej metody. Parownica sprząta znacznie szybciej niż mop, zatem nie utrudnia niepotrzebnie poruszania się korytarzem i nie jest przeszkodą dla personelu medycznego.

Sprzątanie i dezynfekcja ciągów komunikacyjnych myjnią parową

Sprzątanie i dezynfekcja ciągów komunikacyjnych myjnią parową

Sprzątanie i dezynfekcja ciągów komunikacyjnych ceny

Ceny na sprzątanie i dezynfekcję ciągów komunikacyjnych kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia ich zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na sprzątanie i dezynfekcję ciągów komunikacyjnych w placówkach służby zdrowia kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Sprzątanie i dezynfekcja ciągów komunikacyjnych
Typ usługi
Sprzątanie i dezynfekcja ciągów komunikacyjnych
Dostawca
Czyszczenie parą dla służby zdrowia,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na sprzątanie i dezynfekcję ciągów komunikacyjnych myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na dezynfekcję ciągów komunikacyjnych myjnią parową w placówkach służby zdrowia.