Jakie prace porządkowe wykonuje się w przestrzeniach publicznych? Sprzątanie na terenie parków, ulic i placów to nie tylko grabienie liści i utrzymanie trawników. To również szereg prac wymagających zastosowania specjalistycznych środków i sprzętu. Myjka parowa może z powodzeniem zostać wykorzystana do większości tych zastosowań.

Usuwanie graffiti

Graffiti i naklejki a także przytwierdzane do podłoża za pomocą różnych substancji ulotki reklamowe mogą skutecznie oszpecić wygląd fasady domu, muru i innych elementów publicznej przestrzeni. Napisy na elewacji nie muszą jednak oznaczać konieczności przeprowadzania remontu i ponownego malowania. Strumień gorącej pary z myjki parowej w połączeniu z odpowiednio dobranymi środkami czyszczącymi jest w stanie wyczyścić napisy z różnych nawierzchni lub przynajmniej znacznie zmniejszyć ich widoczność. Nasze mobilne myjnie parowe mogą być z powodzeniem stosowane do czyszczenia asfaltu, betonu, kamienia czy kostki brukowej. Są również niezawodne, kiedy chodzi o usuwanie gumy do żucia.

Reinigungsarbeiten

Sprzątanie przestrzeni użytku publicznego

Sprzątanie na przystankach autobusowych, placach zabaw, mycie znaków drogowych czy czyszczenie pomników to tylko niektóre ze zleceń, jakich jesteśmy w stanie się podjąć. Prowadzimy prace niezależnie od dostępu do źródeł prądu i wody, toteż jesteśmy gotowi do pracy w każdej lokalizacji. Świadczymy usługi porządkowe na zlecenie samorządów, organów administracji państwowej oraz instytucji publicznych.

Podsumowanie
Usługi sprzątania przestrzeni publicznych
Typ usługi
Usługi sprzątania przestrzeni publicznych
Dostawca
Myjnia parowa dla przestrzeni użytku publicznego,
Obszar działania
Polska
Opis
Prace porządkowe w przestrzeniach publicznych. Sprzątanie na terenie parków, ulic i placów. Usuwanie graffiti, naklejek, napisów na elewacji. Nasze mobilne myjnie parowe mogą być z powodzeniem stosowane do czyszczenia asfaltu, betonu, kamienia czy kostki brukowej. Sprzątanie na przystankach autobusowych, placach zabaw, mycie znaków drogowych czy czyszczenie pomników.