Mycie piwnic

Nie masz czasu na gruntowne porządki w piwnicy? Mamy dla Ciebie ofertę. Pozbądź się starego brudu, zalegającego latami kurzu wraz z pleśnią, grzybem i zarazkami. Pracujemy zarówno na zlecenie klientów indywidualnych, przeprowadzając mycie piwnic w domach jednorodzinnych, jak i w budynkach wielorodzinnych. Oferujemy usługę kompleksowego porządkowania piwnic i komórek lokatorskich, którą zrealizujemy w krótkim czasie.

 

Czyszczenie piwnic i komórek lokatorskich

Sprzęt, którego używa nasza ekipa sprzątająca, wykorzystuje do sprzątania działanie gorącej pary. Dzięki temu, podczas sprzątania możemy osiągnąć aż 3 efekty:

  • dokładnie oczyścić piwnice,
  • pozbyć się z pomieszczenia brzydkich zapachów (na przykład pleśni),
  • zdezynfekować czyszczone powierzchnie, zabijając bakterie i mikroorganizmy.

Czy istnieją jakieś przeciwwskazania do mycia parowego?

Czyszczenie parą może być przeprowadzone na dowolnej, gładkiej powierzchni. Nasz serwis prowadzi prace porządkowe w piwnicach o nawierzchni betonowej, jak i tych, które wykończone są terakotą, glazurą czy wykładziną. Nasz personel został odpowiednio przeszkolony, aby odpowiednio dobrać środki czyszczące i stosowane techniki do obszaru, na jakim prowadzone są prace.

Mycie piwnic myjnią parową

Mycie piwnic myjnią parową

Mycie piwnic ceny

Ceny na usługę mycia piwnic myjnią parową kształtują się w zależności od wielkości powierzchni oraz stopnia jej zabrudzenia. Zapytaj nas o ceny na mycie piwnic kontaktując się z nami przez formularz kontaktowy lub dzwoniąc na nasz telefon firmowy.

Podsumowanie
Mycie piwnic
Typ usługi
Mycie piwnic
Dostawca
Czyszczenie parą dla osiedli mieszkaniowych,
Obszar działania
Śląsk
Opis
Skorzystaj ze skutecznej metody na mycie piwnic myjnią parową. Zapytaj nas o ceny na czyszczenie i mycie piwnic na twoim osiedlu.